Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom elfelejteni, mit...

Nem tudom elfelejteni, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Van egy ember akivel nagyon jóban voltam, legjobb barátaim között volt, rengeteget voltunk együtt és beszélgettünk.

jött az egyetem.. külön város, és azóta teljesen megszakadt a kapcsolat kettőnk között, és én akármennyire szeretném nem tudom kiverni a fejemből, ugyanis én tartanám a kapcsolatot de ő nem, legalábbis mondja h jó lenne de nem tesz semmit az ügyért csak én erőlködöm

csalódtam benne...


2011. dec. 22. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki így viszonyul hozzád, az meg sem érdemli szerintem hogy törődj vele
2011. dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak az a baj h nem tudom elfelejteni...
2011. dec. 22. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
És nem tudsz keresni magadnak valakit akivel ezt az egészet megbeszélhetnéd?
2011. dec. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
beszéltem már sok mindenkivel, csak itt sok ember különböző korral tapasztalatokkal hátha tud mondani valamit, mert tudom h mit kellene tennem de az elmélet meg a gyakorlat kicsit más..
2011. dec. 28. 23:30
 5/5 anonim ***** válasza:

persze

mondani könnyű, de hogy teljesüljön azért tenni is kell :)

(lehet hogy ez hülyén hangzik, de igaz)

2011. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!