Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen életre vágysz?

Milyen életre vágysz?

Figyelt kérdés
Szeretnél menő lenni? vagy noirmális családot? vagy énekes akarsz lenni? esetelg orvos? írj kort és nemet is:)
2011. dec. 21. 21:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én arra vágyom, h az életem faszább legyen egy kicsit, mint másoké. Hogy büszke lehessek arra az emberre és arra az életre, amit összehozok magamnak.

Nem akarok elvont, különc művészlélek vagy befolyásos milliomos lenni, de unalmas nyárspolgár sem. Szal az átlagemberek között akarom leélni az életem, de az átlagemberek csoportjának egy kiemelkedő, megbecsült tagja szeretnék lenni.


Szeretnék...

... elhelyezkedni a szakmámban és kiemelkedően tevékenykedni benne;

... erre egyrészt a sikerért, megbecsülésért, elismerésért vágyom, mert szeretném, ha a munkáimnak nagy híre lenne, ha a barátaim, rokonaim, ismerőseim felnéznének rám amiatt, amit csinálok.

... másrészt pedig azért vágyom erre, mert szeretek tevékeny lenni, és szeretem, ha a munkámban az energiáimat hasznos dolgokba fektethetem bele, h érdemes legyen keményen dolgoznom a nem nagyzoló, de számomra mégis nagy, megelégedést és büszkeséget adó célokért.


A munka mellett szeretném, ha a magánéletemben is jellemezne ez a sikeresség, ha a megjelenésem, fellépésem is irigylésre méltó, szemet gyönyörködtető lenne, ha a fent említett emberek az életstílusomért, jellememért, megelégedettségemért is vonzónak találnának.

Jó megjelenés: szép és gazdag ruhatár, szuper frizura, smink, manikűr stb. és ápoltság; kiegyensúlyozott életvitel: egészséges étkezés, sport, jó bulik, élénken ápolt baráti kapcsolatok, munka és pihenés egyensúlya, egészség, utazás, kisebb-nagyobb kalandok; harmonikus jellem: szeretném, ha a személyiségem pozitív vonásait erősíteni, a gyengeségeit pedig kezelni tudnám; ehhez nagyobb önismeretre, nagyobb önuralomra akarok szert tenni, és vágyom olyan konfliktushelyzetekre az életben, melyek ezeket elősegíthetik.

Mindemellett szeretném, ha érdekes gondolataimat sokakkal meg tudnám osztani, és ami még érdekesebb, megvitatni, és a gondolataimat még érdekesebbé tudnám tenni olvasással, ismerkedéssel, szellemileg aktív szemlélődéssel, na meg a megvitatással.

Jah, és az anyagiakat tekintve még egy modern, kényelmes, letisztult, könnyen tisztán- és rendben tartható otthont, meg egy vagány, nem feltűnő, de értelmesen formatervezett, elegáns és gyors autót is szeretnék.

2013. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Még annyit, h azt is szeretném, h amit eddig megszereztem, az enyém is maradjon, ha továbbra is ennyit teszek érte...

23/L

2013. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!