Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen életre vágysz?

Milyen életre vágysz?

Figyelt kérdés
Szeretnél menő lenni? vagy noirmális családot? vagy énekes akarsz lenni? esetelg orvos? írj kort és nemet is:)
2011. dec. 21. 21:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Az elég,elég ha a csajodnak vagy rocksztár:)))

De a rocksztárok egyébként is korán halnak,úgyhogy jól vagy te így is!:)

2011. dec. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nem az számít, hány évig élsz, hanem hogy hogyan éled azt az X évet, ami megadatott :D

Inkább hős egy pillanatig, mint rabszolga egy életen át :D

2011. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

23:19:

Szebben fogalmazva az idézet úgy szólt, hogy "A legvégén nem az fog számítani, hogy mennyi év volt életedben, hanem hogy mennyi élet volt éveidben." Abraham Lincoln idézete volt és piszkosul igaz. :)



21F

2011. dec. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
én divattervezőnek fogok tanulni.Sikeres szeretnék lenni és sokat akarok utazni.Sok pénzt szeretnék keresni és nem bánnám ha lenne egy jóképű férjem.Gyereket nem akarok mert túl önző vagyok hozzá.Sok emberrel akarok találkozni és beszélgetni.Nem vágyon hírnévre de nem fogom bánni azt se ha híres leszek.Szép nagy házat akarok igényesen berendezve.Az autóm is szép lesz majd.Egy jó munkára vágyom és arra hogy soha az életben ne legyek nehéz anyagi helyzetben. 16/L
2011. dec. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Szeretnék egy olyan barátnőt, aki nem csak egy csaj a sok közül, hanem lelki és testi társam. Aki pont úgy fogad el, hogy nem vagyok menő. :)

Aztán szeretnék valami normális végzettséget, munkát. Nem akarok olajmágnás lenni, de azért utcaseprő sem. Emellé még jó lenne egy kis külvárosi lakás, vagy netán egy kertes ház meg egy autó és ennyi.

2011. dec. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szeretnék nagyon-nagyon sokat utazni,olyan munkát,ami sok szabadidőt hagy nekem,hogy sokat tudjak foglalkozni a hobbijaimmal.Egy szép kis kertes házat szeretnék sok állattal.Olyan munkát szeretnék,amellyel segíthetnék az embereknek abban,hogy sokkal jobban érezzék magukat a bőrükben (pl.:jógaoktató),szeretnék másoknak adni a tapasztalataimból...


Nem vagyok hippi,de világbékét szeretnék,mert sokkal jobb és biztonságosabb lenne a világ,ha az emberek szeretnék,elfogadnák és segítenék egymást!


Szeretném elérni a "megvilágosodást",tehát szeretném megérteni az élet nagy dolgait.A szellemi fejlődésem és kiteljesedésem a legfontosabb számomra.


19/L

2011. dec. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%

Ha annyira meg akarod érteni az élet nagy dolgait, akkor a világbéke témában segítek kicsit:

Világbéke sosem volt, sosem lesz, mert egyáltalán nem természetes, hogy legyen, sőt, természet-ellenes lenne, ha lenne. Oka: egy végtelenségig szaporodni képes faj egy véges erőforrásokkal rendelkező, véges téren osztozik, tehát elkerülhetetlen, hogy a különböző egyedek/csoportok harcoljanak az erőforrásokért. És itt faj alatt érthetsz bármit, oroszlánok, csimpánzok, fókák, stb. mind ezt csinálják. Harcolnak egymással az egyedek, illetve a csoportok. Ez így tök természetes dolog.

Más: az élet nagy dolgainak a megértéséhez az elméleti fizika vezet el, nem jóga.. :)

2011. dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

A jóga nem is arra való...

Te másban hiszel,mint én,ennyi...

2011. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Utazni! Utazni! Utazni!!:) sok-sok új embert megismerni, sok szép helyet látni és segíteni akinek csak lehet.
2011. dec. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

szeretnék divattervező vagy stylist lenni és ebben persze sikeres is, sokat utazni, szép lakás vagy ház, játékokat venni más gyerekének, sok pénzt is szeretnék, és nem akarok elhízni

családot nem akarok, se ünnepeket, se háziállatot

17L

2011. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!