Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen életre vágysz?

Milyen életre vágysz?

Figyelt kérdés
Szeretnél menő lenni? vagy noirmális családot? vagy énekes akarsz lenni? esetelg orvos? írj kort és nemet is:)
2011. dec. 21. 21:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
5%

A kérédés bejelentve:

Rossz kategóriában van.

2011. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Se menő,se énekes,se orvos.Szeretnék a szakmámban dolgozni,"használni a diplomámat",szeretnék kis lakást,kisautót,sok szeretet na meg természetesen Őt,de Őt is illett volna a fontossági sorrend élére írni.Ó és egyenes hajat:))))))))))

És te?

2011. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
én szeretnék "menő" lenni, bár nem igazán értem, hogy gondoltad.. Művész szeretnék lenni. Vagy filmrendező, vagy divattervező és közben írónő.. Van még időm, de ilyen téren szeretnék NEM elhelyezkedni.
2011. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nálam ez már akadémikus kérdés, hogy milyen életre vágyok, 29 évesen az életem már megváltoztathatatlanul felvett egy adott irányt, és gyökeres fordulatot már nem fog venni :D

De ha visszamehetnék mondjuk 12 éves koromba, gőzerővel elkezdenék gitározni, és zenész lennék :D

2011. dec. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Most is kezdhetsz gitározni.Szeretem a gitáros pasasokat!:D
2011. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Sima kis egyszeru életet. Dolgozni szakmán belül, saját kis lakásban éldegélni, autóval járkálni, stb... Sima átlagos polgári életre vágyom. :))


21F

2011. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

az én boldogságomhoz nagyon kevés kéne, de nem jó országba születtem hozzá. füvet termesztenék, füvet szívnék, füvet árulnék, fűfajták keresztezésével kísérleteznék.


27/F

2011. dec. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát, jó lenne egy együttest alapítani.. Aztán szeretnék Barátokat... Csak ennyit szeretnék.
2011. dec. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Feleség, gyerekek.

Egy normális munka normális fizetéssel.

Valami jó autó.

Évente legalább egy külföldi nyaralás.

Egészség.

És, hogy ne kelljen féltenem a gyerekeimet a cigányoktól.. :S

2011. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"Most is kezdhetsz gitározni.Szeretem a gitáros pasasokat!:D"

Nem mondtam, hogy nem gitározok :D Már 16 éves korom óta játszok, de csak hobbiszinten zenélgetek, és munka mellett már nincs időm rá, hogy komoly bandát csináljak, és világhírű rockszár legyek :D

2011. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!