Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyre bunkóbb vagyok. Már...

Egyre bunkóbb vagyok. Már nekem is sok néha, hogy nevelhetném le magam róla? Mindenki rosszul van már tőlem.26 F

Figyelt kérdés

20 évesen teljesen oké voltam

21 évesen elkezdtem pénzt keresni, aztán kb 1,5 évente kategóriás fizetésváltások, autók, saját lakás.


Most svájcban vagyok egy export cégnél, S mercivel járok. Hónapról hónapra sznobabb vagyok, flegma és bunkó.


A szüleim és a párom is rosszul vannak tőlem. Ez valami hajlam? Vagy alapszemélyiség ami most teljesül ki? Hogyan fojtsam vissza?


2011. dec. 21. 21:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én is 26 vagyok!Ez szerintem csak a korral jár! :)

Hogyan fojtsd el a dolgot?Gondolkozz mielött beszélsz,vagy cselekedsz!Mindig vegyél egy jó nagy levegőt és gondolj bele hogy mikor mik lesznek a következmények!

2011. dec. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 zeronibble ***** válasza:

Ha nem vagy tisztában azzal, hogy ki az úr a bőrödben, akkor kétséges, hogy a sikereidet mázlinál többnek köszönheted. Eddig hol voltál? Minden csak úgy megtörtént? Ki alakította a sorsodat?


Belül sokkal könnyebb dolgod lesz az "alakítani az életen" típusú műveletekkel. Baromság, hogy nem tudsz másképp gondolni dolgokra.

2011. dec. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szerintem a "fogadjon el a párod olyannak amilyen vagy" egy rohadt szar válsz... ha egyszer megismert kedvesként, jószívűként vagy mit tudom én hogy utána nem tudja hirtelen az ellenkezőjét szeretni. Ha elhagy vess magadra. Azért ilyen egy trágya a világ mert akinek van pénze annak arca is, mit vársz Orbántól, ha te se vagy jobb? (ezt nem a kérdezőre értettem leginkább, hanem egyik kommentelőnek szánom)
2011. dec. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet, ha lenne neked is pénzed, te is ilyen lennél. Most lehet azt mondani, hogy biztos nem, de nem tudhatod, hogy mit hoz ki belőled a helyzet... én Orbántól nem várok semmit, eleget láttam már tőle, meg még sokan mások is. Ha te még reménykedsz, akkor hiú ábránd.
2011. dec. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Abban igazad van, hogy ha olyannak ismerte, meg, amilyen akkor volt és megváltozott, akkor érthető a reakciója a párjának. De azt nem tudjuk, hogy mikor ismerte meg... szóval, ha a bunkó időszakában, akkor vagy beletörődik vagy továbblép.
2011. dec. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Jajj én a politikusokban sohasem bíztam. Egyik sem volt jó és egyik sem lesz az. És miből gondolod, hogy én nem vagyok pénzes? Csak én tudom, hogy a virágnak nem csak szirmai vannak, hanem gyökerei is. És gyökerek nélkül életképtelen lenne.

Nem kell mindenkit lenézni és bunkózni mindenkivel, mert a végén senkid sem marad. Ha gazdag vagy vehetsz magadnak bármit, még nőt is, de szeretetet soha... vagy végül s a pénzed szerethetik, de az nem olyan, mintha szeretnék az apró bolondságaid, a mozdulataid, az érzéseid. És erre bármit lehet kifogásul találni, de szerintem a világon a legfontosabbak az érzelmek... ezáltal a család, szerelem, és persze a barát és a haverok. ;) Csupán észre kell venni őket, hogy nem csak úgy odanőttek, hanem mi vonzottuk magunk mellé az illetőt, de amilyen nehezen szereztük meg olyan könnyen el is veszíthetjük.

Kicsit össze-visszaság lett, de így jött az ihlet.

2011. dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!