Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyre bunkóbb vagyok. Már...

Egyre bunkóbb vagyok. Már nekem is sok néha, hogy nevelhetném le magam róla? Mindenki rosszul van már tőlem.26 F

Figyelt kérdés

20 évesen teljesen oké voltam

21 évesen elkezdtem pénzt keresni, aztán kb 1,5 évente kategóriás fizetésváltások, autók, saját lakás.


Most svájcban vagyok egy export cégnél, S mercivel járok. Hónapról hónapra sznobabb vagyok, flegma és bunkó.


A szüleim és a párom is rosszul vannak tőlem. Ez valami hajlam? Vagy alapszemélyiség ami most teljesül ki? Hogyan fojtsam vissza?


2011. dec. 21. 21:12
1 2
 1/16 anonim válasza:
Vegyél vissza az arcodból, nézd meg az itt élő emberek sorsát és egyből rájössz, hogy nem a pénz az amitől leszel valaki
2011. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudom. De mit tegyek hogy ne legyenek ilyen paraszt hajlamaim?
2011. dec. 21. 21:29
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
A mai világban az ilyen emberek tudnak érvényesülni, szóval ne vegyél vissza az arcból. Olyan vagy, mint amilyen vagy... a párod fogadjon el úgy, ahogy vagy.
2011. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát jo lenne nekem is 1 jo melo legalább arra hogy legyen sajat autom lakasom :D az öregek azt mondták állandoan hogy a pénz meg változtatja az embert ebben igazuk is van de akkor is te irányitod az életed nem az élet téged több kikapcs ra lenne szükséget...RELAX.
2011. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Bence_ ***** válasza:
Mi a tünete a "bunkó"ságodnak? Mit érzel ilyenkor?
2011. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Sokat segítetek!


Tünetek?


Ha valaki akadályoz bármiben: "mi a f.szt csinál ez, takarodjon az útból?"

Ha valami nem érdekel akkor meg sem hallgatom.

Ha valaki közeledik felém, akkor legfeljebb már csak érdekből állok vele szóba.

Ha valaki tanácsokat akar adni akkor azt nem tudom befogadni.


Tudjátok, az évek során a barátok kölcsönkérő ismerősökké változtak, aztán eltűntek. A családom nonszensz tanácsokkal lát el, hogy "na ugye jót mondtunk"-ozzanak aztán.


Gondolkodtam, már nem is vagyok képes szociális kapcsolatokra, legfeljebb eljátszani a kedvességet, udvariasságot.

2011. dec. 21. 23:01
 7/16 anonim ***** válasza:
tanulj agykontrollt, meditálni..ha elképzeled mély tudatállapotba a kívánt reakcióidat az egyes szituációkban ,az agyad rááll arra amit alfában képzeltél, persze nagyon sok gyakorlást igényel..és nem garantálok semmit..de ha meg akarsz változni és nem látsz semmi esélyt rá ,akkor javaslom csináld:)
2011. dec. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Bence_ ***** válasza:

Ha már ide írsz meg gondolkodsz rajta, az jó út.

Próbáld azt megválaszolni, hogy mit érzel amikor ez van.

Aztán kicsit azon töprengeni, hogy ez miért?

Majd azon, hogy a másik miért kérdezheti, teheti azt amit.

Ha őt megérted akkor türelmesebb leszel.

2011. dec. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi!


Értem. Érdemes lenne kielemezni ezeket a reakciókat.


Köszi mindenkinek aki konstruktívan válaszolt! Tőletek érdemes volt kérdezni :)

2011. dec. 21. 23:35
 10/16 Bence_ ***** válasza:
:) ért megérte :)
2011. dec. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!