Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mással is történnek ilyenek?

Mással is történnek ilyenek?

Figyelt kérdés

Remélem, nem tévesztettem kategóriát, de hirtelen nem tudtam eldönteni, hová is írjam...

Szóval, a helyzet az, hogy néha furcsa, számomra felfoghatatlan dolgok történnek velem, olyan "kívánj valamit, és teljesül" elven.

Például:

Nyáron vártam egy barátnőmre a városban, és láttam egy nagyon helyes srácot. Néztem őt, és ez jutott eszembe: "Hm,de jó volna ismerni őt...!"

Aztán jött a barátnőm, leléptünk, és azóta nem is láttam, nem is foglalkoztam vele.

Pár napja megint láttam őt egy szórakozóhelyen, kiderült, jóban van az egyik barátommal. Nem próbáltam ismerkedni vele, mással voltam elfoglalva, meg hát a barátnőjével volt...

Már indulni készültem haza, mikor minden előzmény nélkül odajött hozzám, bemutatkozott és mondta, "Örül, hogy megismerhet." Hát, nagyon meglepődtem. :) (Senkinek sem meséltem róla semmit azelőtt)

Rengeteg ilyen volt még, de gondolom, példának ennyi is elég, érteni, mire gondolok.

Egyszerűen csak gondolok valamire/valakire, és teljesül pár hónap vagy év múlva, amire gondoltam, amit kívántam.

Tudom, persze, léteznek véltelenek, csak arra volnék kíváncsi, gyakran van ilyen mással is?

18/L


2011. dec. 20. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen.. pl. azt kívántam hogy bárcsak felhívna valaki erre csörgött a telefonom.
2011. dec. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Néha velem is előfordul, csak túl spontán ez a folyamat az én esetemben. Ha koncentrálok rá és direkt szuggerálom, akkor szinte soha nem jön be. :)
2011. dec. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!