Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ennyire antiszoci...

Miért vagyok ennyire antiszociális? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
20 éves egyetemista lány vagyok. soha nem voltam annyira társasági ember, de volt mindig pár barátom. eltelt már 3 hónap, de még egy csoporttársammal sem bartákoztam össze. a kollégiumban 6an vagyunk egy szobában, de egyik lányt sem mondhatnám barátnak. együtt élünk, beszélünk, mert muszáj.viszont most elgondolkodtam rajta, hogy tehetnék ellene, de az az igazság, hogy nincs kedvem barátkozni. mégis hogy kezdjek el? nem igazán vágyom az emberek társaságára. úgy érzem, hogy nem tudok másokat szórakoztatni, nem sok minden érdekel a világban, amiről tudnék beszélgetni. és sajnos a legtöbb ember nem szimpatikus, és rendkívül előítéletes vagyok, gyakran lenéző. Tudom, hogy ezen változtatnom kell, de ilyen vagyok már 20 éve. mégis hogy kezdjem el? egyáltalán van ennek hátránya így, hogy nem is hiányzik az életemből a társaság?

2011. dec. 13. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szinte ugyanilyen vagyok én is. Nem rég kerültem suli miatt új társaságba és nem beszélgetek/haverkodok senkivel. Egyszerűen nem vágyom a társaságra és azt érzem, hogy nem az én világom. Nem is tudnám őket szórakoztatni, meg nem is tudok velük miről beszélgetni.

21/F

2011. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem hiányzik a társaság, ne erőltesd. Viszont ha előítéletes vagy, akkor változtatnod kellene, ettől függetlenül. Tipp: ha érzed, hogy lenéző vagy, állj le és hagyd abba.
2011. dec. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!