Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

nagyon pirulós fajta vagyok, már tettem fel ebben a témakörben kérdést magamról, h mit tehetnék ellene, mert szégyellem. Most elő is állt egy helyzet, meghívtak egy előadásra, ahol ott lesz az exem a feleségével. 2 éve szakítottunk azóta sem beszéltem vele, mert azért a lányért hagyott el, akit végül el is vett, és nekem ez sokáig nagyon fájt. Már nem érdekel mint férfi, de mégsem akarok vele beszélgetni, sőt látni sem a feleségével. Nem tudom miért nem tudok túllépni a dolgon, de nagyon megsértette a női büszkeségemet. Van barátom egy éve, nagyon szeretjük egymást, ha ő eljönne velem máris jobban érezném magam, de nem tud. Egyedül(mármint a családom ott lesz) nincs kedvem, mert utána lesz ilyen svéd asztalos büfé és nem tudom elkerülni h ne jöjjön oda dumálni de nem akarok, sőt tudom h attól elvörösödnék h meglátom, mert eszembe jut h h hagyott ott anno. Mit tehetnék ellene h ne érezzem magamnak kevesebbnek nála, akinek már felesége van, és úgy tűnik bejött neki az élet nélkülem én meg egy évig nem bírtam talpra állni utána ? :S Nem akarok elpirulni h lássa h zavarba jövök a helyzettől

köszi

19L


2011. dec. 10. 15:39
 1/3 Kondor Judit válasza:
Ha úgy érzed akkor ne menj el az előadásra.
2011. dec. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nem szeretném így érezni magam, inkább az érzés ellen szeretnék tenni valamit
2011. dec. 10. 15:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Igyál meg egy pohár sört előtte. Bár én ilyet nem szoktam javasolni, de jobb mint valami dilibogyó.
2011. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!