Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nevettek ki a hàt...

Miért nevettek ki a hàtam mögött?

Figyelt kérdés

Van egy ismerösöm,vagyis tàvoli baràtnö.

Együtt mentünk sétàlni,illetve egy màsik baràtnöjével.

Utközben fél oldalrol làttam,amint egymàsra nézve gunyosan mosolyognak..............

Nem vagyok csunya,van egy kisbabàm,tiszta àpolt vagyok.

Nem beszélek sokat,de keveset se.

Divatosan öltözködöm.

Miért lehet valakit a hàta mögött kinevetni...


2009. máj. 15. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Hát egyszerűen csak valamivel kigúnyolnak vagy felhoztak rólad valami régi sztorit és kinevettek vagy épp vágtál valami olyan fejet, ami vicces volt vagy mozdulatot ezer oka lehet.

Nem akarok bunkó lenni, de elég buta kérdés ahhoz képest, hogy van már kisbabád amiből azt vontam le, hogy már nem vagy tini (remélem) és a szóhasználatod meg maga a kérdés furcsa.. És amúgy is honnan tudjuk, hogy miért nevettek ki? Ez szerintem egy természetes dolog a mai világba, hogy csomó kétszínű kis tahó ember van.

2009. máj. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
világban*
2009. máj. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb lett volna ott, akkor megkérdezni tőlük! Miért is ne? Legközelebb tedd azt, és nem fog nyomasztani a dolog.
2009. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocsi a szohasznàlatomért,évek ota nem élek otthon,a magyar szokincsem romlott.

A kérdést azért tettem fel,mert én sem tudom,miért nevettek ki,hisz eddig soha senki és semmi nem mutatta azt,hogy ok legyen rajtam nevetni.

Valoszinü,csak lenéztek..............

2009. máj. 15. 16:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy az ottani nyelvet sem beszéled jól,és esetleg furcsa volt amit mondtál? Máskor kérdezz rá !
2009. máj. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!