Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nevettek ki mikor azt...

Miért nevettek ki mikor azt mondtam órán, hogy édesapám?

Figyelt kérdés
Én megtisztelem a szüleimet az édes jelzővel. Ez ma már ciki? 18/f
2010. nov. 17. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem ciki, hanem az osztálytársaid tiszteletlen barmok.
2010. nov. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Minden osztálytársad nem az idén barnult le?

Magyar embernek édesapja van.

Lumpenprolinak faterja, öregje.

Barnáknál meg isten tudja, hogy ki az.

2010. nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Nézz körül itt a fórumon is : szinte mindegyik tini mocskos szavakkal szidja a szüleit! :-[[


Komolyan, sokszor égnem áll a hajam, hogy némelyik gyerek hogyan beszél az anyjáról, apjáról!...


No, az ilyeneknek furcsa, amikor valakitől azt hallják (tisztelettel kiejtve) : "édesapám"...


Ne te szégyelld magad emiatt, hanem az ilyen szánalmas véglények!

2010. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Ember ez már XI. század!

Most a fater meg a muter csak azért vannak a világon, hogy megcsináljanak! -.-


De ez szerintem nagyon nem helyén való! :( Én is mindig azt mondom, hogy "édesapám/édesanyám", és mindenki röhög. El kell fogadni, de legalább az a tény vígasztal, hogy tisztelettudó vagyok!

12/L

2010. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem szégyen. Neked édesapád és édesanyád VAN.

A röhögőknek mutterjuk, a fater az nem biztos.

2010. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
58%

szóval itt csak én vagyok az egyedüli tahó? :D

én is elmosolyodnék, bár nincs ezzel semmi gond, csakmár nagyon kiment a szóhasználatból.

2010. nov. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 20/f vagyok de még mindig Mami meg Papizok így neveltek így szeretem szüleim nagyon, nagyszüleim meg Mama Papa, egyszer kétszer még régen cikiztek miatta de bezúztam az orrát azt kész. Mivel semmi értelme ezen egymást kinevetni inkább el kéne fogadni, hisz ha te 40 éves leszel és a szüleid 80 akkor is a szüleid és még ugyanúgy lekeverhetnek neked egy nagy frászt ha valami nem tetszik nekik én ebben hiszek és punkt tum :) ne foglalkozz a többivel szerintem hívd őket így, ha másnak nem tetszik, akkor készülj fel egy kis orr bezúzásra :D
2010. nov. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én is: anyám: mami, apám: papi , nagymamám:mama nagypapám: papa...:D édesanyázni meg édesapázni,poénból szoktam:)
2010. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vagy az előtem felsoroltak az oka, de nekem van még egy ötletem. Most van az a székelyes videó, abban is mindig azt mondja, hogy édesapám. Lehet, hogy arra asszociáltak, és azért nevettek.

http://www.youtube.com/watch?v=wTfdxU1JoEY

2010. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mert aki nevetett, az kb. annyiba és annyinak is nézi a szüleit. Saját szüleit nevették ezzel a hozzáállással ki. Vicc, vagy nem, de így van.
2010. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!