Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek is volt ilyen hirtelen...

Nektek is volt ilyen hirtelen gondolkodás változásotok?

Figyelt kérdés

Én szerintem egy nagyon fura ember vagyok.

Kb. 1 éve hogyha vissza gondolok teljesen ellentétesen gondolkodtam, mint most. Aztán meghalt egy rokonom, akit nagyon szerettem, majd az utána következő problémáknál mintha nem is tudom "kattant" volna egyet az agyam és hirtelen tök máshogy láttam a világot. Mintha ami 3 perce voltam, nem is én lettem volna. Aztán most nemrég egy baráátnőmmel voltak (vannak) problémák és már azért nem ilyen hevesen, de megintcsak 2-3 másodperc alatt megváltozott a gondolkodásom. Azt hiszem túl felnőttes szemmel nézem a tinédzserek világát és van egy elképzelésem, amit lehet egyszer megírok könyvben, de most annyi elég, hogy azzal kapcsolatos, hogy mennyire túlreagálnak mindent, meg elvarázsolta őket a média világa. De nem is ide akartam kilyukadni, hanem hogy az értelmi fejlődésnek annak szépen napról napra kéne alakulnia, nem egyik percről a másikra, nem? Vagy van egy pont, amikor hirtelen megváltozik az elképzelésem valamiről, de nem azért, mert más beszélt róla. És vannak ilyen kisebb átkattanásaim is. Egyik nap úgy feküdtem, hogy imádom ezt a filmet, másik nap meg úgy keltem, hogy úristen milyen csöpögős bénaság. Nektek is volt már ilyen, minek a hatására?


2011. nov. 25. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak hirtelen ugrások, de azért nem napi szinten, és nem is oda-vissza ugrálás.

Van, hogy megvilágosodik az ember előtt valami,egy filmtől, könyvtől, beszélgetéstől, és onnantól másképpen gondolkodik és cselekszik.

Szóval a folyamatos fejlődés és a minőségi ugrás is normális.

2011. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni ilyen, de aztán visszakattan néha, hol igen hol nem.... SZtem ez vmilyen szinten hangulatemberség..:)
2011. nov. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!