Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok és mostanában nagyon depis. Egyrészt a testem miatt. 154 centi és 37 kiló vagyok. Órákig tudnám magam bámulni a tükörben és szidni a testem. Kövérnek látom magam. Szerintem az arcom is nagyon csúnya. Bár az ismerőseim, barátaim szerint szép vagyok, de ez nem érdekel. A melleim kicsik, ezért a ruhák sehogy sem állnak rajtam, csak úgy lógnak. Másrészt pedig amiatt, mert semmi sem megy úgy, ahogy szeretném. A szüleimmel állandóan veszekszem, nem értenek megy. Nem szeretek hazamenni hozzájuk, inkább a barátnőimmel vagyok, ameddig csak lehet. A suliban nagyon ingadoznak a jegyeim. Van 2-esem és 5-ösöm is egyféle tantárgyból. Nagyon szomorú vagyok mostanában.

Mit tehetnék ilyenkor? Köszi a normális válaszokat :)


2011. nov. 12. 11:36
 1/4 anonim válasza:
Tini vagy.Ennyi,de most még ne foglalkozz azzal,hogy hogy állnak rajtad a ruhák,mert az ilyenekre azt mondják,hogy beképzeltek.Te ehhez még nem vagy elég nagy.Majd 11-es korodban...a tested miatt ne aggódj,10 éves vagyok,136 cm(tehát szerintem alacsony),31 kg(szerintem ez kevés) és nem vagyok egy nagy szépség.Úgyhogy ne aggódj,biztos vagyok benne,hogy nem vagy dagi,elhízott.És alacsony sem!A barátnőm 12 éves lesz,de 148 cm!Vannak kisnövésű emberek,nem törpék,hanem kissé alacsonyak.Te nem vagy az,úgyhogy ne aggódj!!!U.I.:Hányadikos vagy???
2011. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Átlagos tinikor...Majd kinövöd.

És nem vagy kövér, még sovány is vagy, a tested pedig majd alakul. Ahogy idősödni fogsz, úgy fogsz formásodni, és nem fognak lógni rajtad a ruhák. Az ember meg nem lehet mindenben kitűnő.

Szinte mindenből négyes, ötös voltam, csak kémiából ingadoztam kettes és hármas között, na bumm, még mindig itt vagyok.

2011. nov. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom 6-7.es lehetsz..én 12 évesen nőttem vagy 10 centit:) a súlyod meg még kevés is..
2011. nov. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a rendszertelen, egészségtelen étkezéstől csak vékonyabb leszel és szélsőségesebbek lesznek a tinédzserkori változásaid.
2011. nov. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!