Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek az életemmel?...

Mit kezdjek az életemmel? Öljem meg magam?

Figyelt kérdés

Semmi értelme az életemnek, és nincs kedvem robotolni meg színészkedni a sok idióta ember közt, nem tudom mit csináljak, teljesen kilátástalan az életem.


Mindenki csak betanult bölcsességeket hajtogat, amit maguk se tartanak be, meg nem is tudják, milyen dolog ilyennek lenni mint én, szerintem nincs semmi megoldás, csak még van bennem életösztön, ezt kéne valahogy elnyomni, és éhen halni vagy felkötni magam, vagy gyógyszer. Nem értem mi köt még az élethez.


2011. nov. 12. 07:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

# 9/10

csak épp azt az egyet felejted el, hogy az eredetiséghez is kell tőke, ami nekem nincs. vagy ez az eredetiségem nem fenntartható. attól még nem lesz valaki birka, hogy kérdez.


# 10/10

van benne logika, bár őszintén a piálás olcsóbb mint a nyugtatók, antidepresszánsok.

2011. nov. 13. 20:33
 12/14 anonim ***** válasza:
igazából nem, mert a piát nem támogatja a TB. különben én is inkább innék, de nincs rá napi 1-2-3ezrem.
2011. nov. 15. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
"sok idióta ember közt" bocsika, hogy ezt mondom, de te is egy gyáva idióta ember vagy aki meg akarja ölni magát arra nem is gondola, hogy az milyen lesz a szeretteinek..... De mind1 menekülj inkább a halálba, de le merek fogadni azért nem tettél meg mindent, hogy jobb legyen csak sajnáltatod magad..... Így tovább .... :S
2011. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
sehogy menj orvoshoz!!!!!!!!!!! te kis depis még élsz??
2012. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!