Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz, ha 23 éves létemre Pez...

Gáz, ha 23 éves létemre Pez figurát -Tunyacsáposat- vettem magamnak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 14:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
29 éves nő vagyok, imádom a Kinder tojás figurákat, több mint 1000 van már belőle. Simán megveszem a mesefigurás pólókat, a pizsamám is világ életemben állatfigurás volt. Bolondulok a plüssállatokért, a csecsebecsékért, pláne ha rózsaszín. Nem mellékesen imádom Spongya Bobot! Hol is vetted a Pezt??? :D Persze én is tudok komoly lenni, ahol kell.
2011. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

:DD

Piacon vettem a Pezt, olcsóbb is volt jóval mintha boltban vettem volna.

2011. nov. 2. 18:25
 23/26 anonim ***** válasza:

Oh dehogy vagy egyedül!Sőt!

Rendszerint a fejemhez vágják hogy ha a fiamnak veszek valami játékot, azt nem is neki veszem hanem magamnak.Sokkal jobban eljátszok velük.

Tavaly anyu vett nekem az állatkertben egy makit, amit nyakba lehet akasztani, hát voltak páran akik furcsán néztek miután toltam a babakocsit és egy maki lóg a nyakamba. :)

A kindert akkor is kinyitom ha már nem fér belém csoki, csak a játék miatt.

Ja és pont tegnap mondta a párom haverja hogy kajak gyerek vagyok még, miután amikor jött ép a gépen játszottam és gabonapehellyel tömtem magam. :D

2011. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 /Anita_'94/ ***** válasza:
Hát apu is érdekes látvány amikor a PlayStation-ön focizik.
2011. nov. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz :D.
2011. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Nekem a kedvencem tunyacsáp a sorozatból..
2013. jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!