Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » El múlik ez? (többi lent)

El múlik ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok 3.ba vagyok , nem szeretek iskolába járni bár gondolom ez nem újdonság senkinek... de járnom kell és megpróbálok jól tanulni. De az a helyzet hogy nem szeretek oda bejárni igazábol semmi gond az osztállyal de valahogy mégsem, van 1 tippem hogy miért de nem bírom megoldani. Imádtam ált suliba járni ott voltak az igazi barátaim ott minden olyan jo volt... visszagondolok az ált. iskolásra szinte már sírok . Nagyon hiányzik a tanárok a régi haverjaim maga az egész... és ami a legrosszab benne hogy már csak 1 2 gyerekkel vagyok jóba régen meg voltunk 8 9 en... teljesen megváltoztak széthullot minden, tudom hogy már sosem lesz olyan mint régen és ez fáj a legjobban, idővel ez el fog múlni mert szörnyű mikor reggel megyek a buszon és ugranak be a régi képek, pillanatok most is mindjárt sírok . vagy ennyire gyenge lennék? próbálok az uj suliba is meg vannak ott is jó pillanatok szép percek de közel nem olyan mint ami ott volt. (egyébként ez a 2. sulim azt hittem a suli váltás jót tesz de semmi)



bocsi ha kicsit hosszú lett meg érthetetlen de így jött :)


2011. szept. 30. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

szia:)

én is ígyvagyok és minden nap tiszta szar kedvem van és énis gimit váltottam . szerintem nem mulandó a dolog az emlékeink nem változnak azokat megőrizzük főleg így ha nincs annál felejthetetlenebb. k**va szarul érze magam minden nap deha bárki kérdezi hogy mi a bajom magam sem tudom elmagyarázni.

szóval nem csak te vagy ilyen helyzetbe. tudom hogy milyen sz*r. :'S

2011. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Vannak olyan osztályok, ahol teljesen szétválik a társaság. Mivel mindenki új iskolába kerül, tartozni fog egy új társaságba, így nem lesz idő a régi barátokra. :S Nem vagy gyenge, csak emlékszel a jóra, és sajnálod, hogy ennyire eltávolodtatok egymástól. Szervezhetnétek esetleg osztálytalálkozókat, az kicsit összehozza a társaságot, ha belegondoltok milyen jó volt régen. Fel a fejjel :)
2011. szept. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én általánosban vandálkodtam a többiekkel, álltam is sokat azon a bizonyos piros szőnyegen. Nem voltak kemények és még keményebbek, jól elvoltunk mind és el lehetett dönteni, hogy ki csaj és ki csávó.

Aztán ballagás, új iskola.

Itt az öltözködés piros öv, rózsaszín felsők, aztán cigány és nyávogós zene a folyosókon, véremós hajviseletek, borotvált lábak, de persze ez mind "csávóktól", akiknél az a férfias, hogy ki miből mennyit bír piából vedelni. Én soha nem voltam részeg, de bármelyiket lealázom verbálisan is (ami nem nagy akadály, ugyanis sok olyan van köztünk, aki nem tud írni, olvasni és magyarul beszélni). Továbbá törték már fel lakatom, táskám is lopták már el, ezen kívül beleszartak az öltözőszekrényembe gyakorlaton (nem én voltam a cél, nem ismertem, aki tette, de pont az enyém volt nyitva üresen). Volt rá példa, hogy reggel inkább hazajöttem, mert annyira irritált valaki, hogy mennem kellett, mert én féltem, hogy Úristen, mi lesz vele, ha nem bírom magam türtőztetni. Most végzős vagyok, nagyon nehéz volt idáig kibírni. Egyedüli vagyok, aki a ballagásra sem, sőt, semmire nem fog elmenni, ezt tegnap előtt írtam alá. Egyszerűen szégyenlem a nevem adni ahhoz a helyhez.

Engem az tart életben, hogy ennek is vége lesz egyszer.

Minden hétköznap reggel olyan, mintha vágóhídra mennék.

Elhiszem, hogy rossz, de szerintem én nagyobb pofont kaptam az iskolácskámtól.

2011. okt. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!