Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Min múlik a szenvedély fenntar...

Min múlik a szenvedély fenntartása? Többi lent.

Figyelt kérdés

A kérdésem arra vonatkozik hogy vannak például profi táncosok, sportolók előadó művészek ,és ők a napi 6-8 óra edzés után is ugyan olyan szenvedéllyel csinálják. És lehet hogy fáradtak stb. de csinálják és nem unottan hanem valami hihetetlen belső erőből .Nem hinném hogy ez pusztán kitartás, szorgalom kérdése. Mi az a tűz ami őket hajtja ? Én bármit csinálok érzem magamban ezt az erős szenvedélyt, de aztán egy pillanat alatt képes eltűnni ,és onnantól nem is tudom visszahozni . Pl táncot is azért hagytam abba ,mert ilyenkor bénázok csak és nem megy .


Hogyan lehet ezen változtatni ? Szerintetek min múlik ennek a belső szenvedélyes erőnek a fenntartása ?


2011. febr. 25. 01:25
 1/3 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel.
2011. febr. 25. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet fennt tartani.Ha valamit nagyon imádsz csinálni akkor azzzal egész nap tudnál foglalkozni.Ha a táncot abba hagytad az valószinűleg azért volt mert már nem szeretted csinálni.
2011. febr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akartam ,de nem ment ,pont emiatt a dolog miatt amit kérdezek .És ennek köze nincs ahhoz hogy szeretem van nem .Szerettem táncolni. De annál rosszabb nincs mint mikor szeretsz valamit és VALAMIÉRT nem megy. :( másban meg látod hogy ott ég ez a tűz és őt viszi előre..

Sokkal inkább az érdekel hogy ezen hogyan lehet változtatni ..

2011. febr. 25. 13:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!