Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdtem a barátommal, és...

Lefeküdtem a barátommal, és azóta is vérzek. Mikor múlik el? (a többi lent)

Figyelt kérdés
A hétvégén feküdtem le elsőre a barátommal és elkezdtem közben vérezni ami még reggel is tartott egy kicsit de azért újból csináltuk mert nagyon tetszett :$. Azóta 2-3 nap telt el de még most is elkezd néha vérezni. Kb mennyi idő után gyógyul ott be egy seb? És ha az ott begyógyul a szűzhártyám az nem lesz egyben újra, vagy hasonló formában? Tuti, hogy ez nem a menzeszem mert azt azért megismerem. Kérlek csak normális válaszokat adjatok.
2011. febr. 1. 16:36
 1/10 Norb66 ***** válasza:
Az nem seb. A szűzhártyád lesz az főképp, de az soha nem fog begyógyulni és nem lesz soha "egyben" újra. Te nagyon nem vagy tisztában semmivel, ajánlok figyelmedbe egy ehhez értő pasit a mostanid helyett, vagy szakirodalmat. A vérzés természetes, el fog állni (egyébfüggő, beletelhet egy hétbe is), de addig ne csináljátok. Hány éves vagy?
2011. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Hány éves vagy, hogy ilyeneket nem tudsz?-.-

A szűzhártya NEM gyógyul be az nem olyan mint egy seb. Ha az egyzser átszakadt az úgy is marad. A vérzés pedig el fog múlni.

2011. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Hát szerintem meg seb, és persze nem alakul vissza a kérdező se úgy értette -.-, pasik -.-,


vagy ha letépnék a körmötök az se lenne seb? ja tyle az visszanő... de ha ne adj isten vmi levágná könyöktöl lefelé a karotok? (na a szűzhártya elvesztése sztem egy körömnyi területen elveszített kar)


Kérdező, szedsz tabit? gondolom nem, de ha igen olvasd el a mellékhatásokat, barátnőmnek voltak "közti vérzései" extra kevés vér, pár nap után elmúlik. De azért ne csináljátok egy ideig, hagyjátok gyógyulni a hüvelyt...

2011. febr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem vagyok hülye vagy tudatlan csak tapasztalatlan és nemhiszem, hogy ezt a barátomnak jobban kéne tudnia nálam, ő sem sokkal tapasztaltabb. 18 vagyok. És szándékosan nem azt írtam hogy visszanő-e a szűzhártyám, de úgylátszik ígysem sikerült jól megfogalmazni. Minden esetre tényleg köszönöm a válaszokat.
2011. febr. 1. 16:54
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem szedek tabit
2011. febr. 1. 16:55
 6/10 A kérdező kommentje:
Mit értesz egy idő alatt? Hét?Kéthét? Hónap?
2011. febr. 1. 16:56
 7/10 anonim ***** válasza:
hát nem egy szarusodó helyről van szó... de nem hiszem, h 2 hét után egészséges lenne... vagyis amennyire én tudom pár napon belül el kéne múlnia, de utána nekem is sokáig fájt (nem emlékszem meddig) meg egyszer nem tudtam lazítani, de már rég voltunk együtt a barátommal, ezért elég türelmetlen lettem, összeszorítottam a fogam és aztán ráültem fél perc alatt megint úgy véreztem, mintha a szűzhártyám szakadt volna el... szóval amikor úgy érzed, már nem fáj, akkor, de csak óvatosan. (mi sokadik szex után voltunk kénytelenek 2 hónapig nem összebújni,, szóval akkor a szűzhártyának már nem sok beleszólása volt)
2011. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miután elállt a vérzés, és újra csináltátok akkor csak fájt, vagy megint elkezdett vérezni? Nem akarom szegényt kiakasztani.
2011. febr. 3. 13:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Elmúlik 1-2 nap és nem fogsz elvérezni.Valószínűleg a barátodnak nem az átlag alatti a mérete.
2011. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
addig nem csináltuk, amíg nem éreztem úgy, h már nem fáj, így se nem fájt se nem vérzett... amikor meg vérzett, akkor nem csak fájt de vérzett is
2011. febr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!