Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Örömmel halnál-e meg?

Örömmel halnál-e meg?

Figyelt kérdés

Tudjuk,hogy a halál bármikor bekövetkezhet.

Nem foglalkozunk vele és ezért mindig váratlanul jön.

Ha most halnál meg-vallás és világnézettől függetlenül-örömmel,bánattal,félelemmel tennéd?


2011. szept. 17. 15:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ha most halnék meg Tuti Röhögnéék xĐ...

°Azt Lepacsiznék a Kaszással° ...°KérnékTőle Sajtot° :DD

2011. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
"What is the terror of death? That we die, our work incomplete. What is the joy of life? To die, knowing our task is done."
2011. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg csalódott lennék. Nem akarok meghalni, amíg el nem érem, amit akartam. Úgy akarok meghalni, hogy elégedett vagyok magammal, azzal amit elértem, azzal, amit megtapasztaltam. Na akkor már nyugodtan fogadnám el a halálomat.
2011. szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%
Körülményektől függ. Meghalni, miközben védelmezem a szeretteimet, a hazámat, vagy bármi egyebet, ami fontos nekem, az szép halál, és mosolyogva mennék el. Én azt akarom, hogy legyen értelme a halálomnak, illetve érezzem én azt, hogy érdemes meghalni a célért.
2011. szept. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
21:22-es válaszolónál a pont :)
2011. szept. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
ez marhaság, ha most meghalmnél időm sem lenne a gondolkodásra, még azt sem tudnám átgondolni, hogy most kell e h*gyoznom. x) egyébként nem halnék meg, még elöttem az élet, fe lakarom fedezni a zegész világot:) különleges embnereket megismerni, jól keresni, bőségben, boldogan élni, mint ahogy sokan akarnak is..:) Ne si gondolj a halálra, nem én döntöm el, de ilyenen ne rágódj, még akkor sem, ha a világ néha fura...
2011. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Örömmel, elég volt ez a 21 év... sőt még talán sok is.

21/F

2011. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

annyira nem vagyok. szarul .erősödni akarok lelkileg,tapasztalni, "férfibb" lenni. őszinte barátokkal megismerkedni és egy kedves csajjal:D

18f

2011. szept. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

elöször is ha felkészületlenül érne a dolog akkor félnék,

ha felkészült lennék akkor csak bánattal

ha nincs értelme élnem akkor örömmel

2011. szept. 21. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 habibi ***** válasza:
ha csak a sanyarú életemet nézném, akkor örömmel halnék meg most, ebben a pillanatban. De ha arra gondolok, hogy itt kellene hagynom a párom, akit annyira szeretek, akkor nem szívesen halnék meg.
2011. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!