Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnàm megszeretni?

Hogyan tudnàm megszeretni?

Figyelt kérdés
A nagyim kb.4 ève lakik velünk, de nagyon rühellem ôt, csak meghallom vagy làtom és kupàn vàgnàm, ez szerintem nem normális mègis csak a nagymamàm, hogyan vàltoztathatnèk ezen.
2011. szept. 8. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ne szeresd. Csak fogadd el, Ha a nagyi kedves, aranyos, jóindulatú, kedvenc sütidet süti, akkor viszont tényleg baj van veled. De valószínű, nem így van.
2011. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ezen sztem nem tudsz változtatni,ha egyszerüen ezt érzed.rosszul bánt veled vagy mi okbol nem szted?
2011. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mèghogy sütit?! Egy gyufaszàlat sem tenne keresztbe! Kicsi koromban is volt, h eljött nålunk hónapokig itt tanyåzott, èn meg matracon aludtam miatta
2011. szept. 8. 13:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán csak azért mogorva (ha az), mert magányos. Próbáld te megtenni az első lépést. Kérdezd meg tőle, hogy van, segíthetsz-e neki valamiben. Idős korban az ember úgy érzi, már senkinek sem kell, és emiatt viselkedik furcsán... Egyformán nem tudunk szeretni mindenkit, de talán, ha jobban megismered az ő érzéseit, már nem is lesz annyira ellenszenves...
2011. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!