Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan válhatok felszabadultab...

Hogyan válhatok felszabadultabbá, lazábbá az órákon és szünetekben egyaránt?

Figyelt kérdés

Amikor órákon ülök a padban általában sőt mindig csendes vagyok és nem szólok sokat az órához. Szinte semmit. Ha valami vicces is az eszembe jut vagy bármi a tananyaghoz kapcsolódóan, azt a padtársamnak mondom el halkan. Mindig csak ő hallja meg. Vannak olyanok is akik teljesen természetesen tudnak bármi vicceset mondani vagy a tananyaghoz hozzászólni. Szemrebbenés nélkül. Ezen úgy tudok csodálkozni.... ha én ezzel próbálkoznék, tudom hogy hallatszódna a bizonytalanság a hangomban, elcsuklana és félve mondanék bármit is. Pedig úgy érzem ha beszélek felszabadultan akkor ezerszer jobban érzem magam mint amikor csendben merengek a semmin.. De nehezen megy ám ez. Ha hátra fordulok és beszélgetek (amikor lehet ilyet) akkor csak azt hallgatom mit beszél a padtársam és a mögötte ülő emberke. próbálok én is belekapcsolódni de nem igazán vagyok ilyenkor észre vehető... Elbeszélgetnek. ilyenkor felesleges a harmadik be csatlakozó.

Amikor szünet van szinte ugyan ez a helyzet. Csak állok és hallgatok. Ha csatlakoznék nem igazán vesznek észre.

Meg igazából az lenne még egy probléma hogy mostanában görcsölök. Tehát a semmi miatt izgulok folyton. nem tudok laza lenni és nyugodt. Szóval ilyen fáradt, "agyhalott" állapotba kerülök. és valami mindig nyugtalanít. De csak így mérsékelten. Nem durván. De azért csak bennem van..


2011. szept. 2. 17:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Iratkozz fel a körlevelükre is!

[link]

2011. szept. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 9.-es vagyok. Amikor még nem ismertem az osztálytársaimat, igyekeztem velük a Facebookon beszélgetni. Mikor mentem suliba, már mindenkit ismertem (agyjából), és szünetekben is oda megyek (ÉN) hozzájuk és beszélgetek velük! Próbálj mindig többet beszélni, vagy lehet azért nem figyelnek rád, mert halkan beszélsz. Oldódj fel a társaságban! És a padtársaddal sem szoktál beszélgetni? Órán is, ha valamit tudsz, ne halgass, mondd ki, így legalább jó pontot szrzel már a tanároknál is! Ha valamit te értesz, és vmelyik osztálytársad nem, akkor segíts neki, talán akkor már jobban észrevesznek! =)
2011. szept. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Állj hozzá jobban!
2012. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Élvezd az életet, ahogy van!

Nyugodj meg, ha ideges vagy.

2012. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!