Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan válhatok felszabadultab...

Hogyan válhatok felszabadultabbá, lazábbá az órákon és szünetekben egyaránt?

Figyelt kérdés

Amikor órákon ülök a padban általában sőt mindig csendes vagyok és nem szólok sokat az órához. Szinte semmit. Ha valami vicces is az eszembe jut vagy bármi a tananyaghoz kapcsolódóan, azt a padtársamnak mondom el halkan. Mindig csak ő hallja meg. Vannak olyanok is akik teljesen természetesen tudnak bármi vicceset mondani vagy a tananyaghoz hozzászólni. Szemrebbenés nélkül. Ezen úgy tudok csodálkozni.... ha én ezzel próbálkoznék, tudom hogy hallatszódna a bizonytalanság a hangomban, elcsuklana és félve mondanék bármit is. Pedig úgy érzem ha beszélek felszabadultan akkor ezerszer jobban érzem magam mint amikor csendben merengek a semmin.. De nehezen megy ám ez. Ha hátra fordulok és beszélgetek (amikor lehet ilyet) akkor csak azt hallgatom mit beszél a padtársam és a mögötte ülő emberke. próbálok én is belekapcsolódni de nem igazán vagyok ilyenkor észre vehető... Elbeszélgetnek. ilyenkor felesleges a harmadik be csatlakozó.

Amikor szünet van szinte ugyan ez a helyzet. Csak állok és hallgatok. Ha csatlakoznék nem igazán vesznek észre.

Meg igazából az lenne még egy probléma hogy mostanában görcsölök. Tehát a semmi miatt izgulok folyton. nem tudok laza lenni és nyugodt. Szóval ilyen fáradt, "agyhalott" állapotba kerülök. és valami mindig nyugtalanít. De csak így mérsékelten. Nem durván. De azért csak bennem van..


2011. szept. 2. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
zöldközi henger :)
2011. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Úgyszint...

Gondolom, te is új suliba mentél.

Én 3 éve vagyok ebben az osztályban, de észre sem vesznek...

Most lettem 7-es. Nagyon rossz, már most, második nap már kaptunk házit, ráadásul heti 3x 6, és 2x 7 órám lesz.

2011. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem új suli. 10.-es vagyok. A 9.-ik is így telt el és általánosban sem voltam a toppon ez ügyben.

csak így 10.-re eszméltem fel hogy ebből bizony rohadtul elég!! Hát mi értelme az egésznek ha közben nem érzem jól magam?? Semmi. Változtatni akarok!

2011. szept. 2. 17:59
 4/14 A kérdező kommentje:

"Most lettem 7-es. Nagyon rossz, már most, második nap már kaptunk házit, ráadásul heti 3x 6, és 2x 7 órám lesz."


Mi meg már első nap kaptunk házit és minden nap 7 óránk van plusz gyakorlat. :D Ez semmi öcsém xD Jó tudom hogy te 7.-es vagy még és nem 10.-es, csak hát felvázoltam az erőviszonyokat. :D

2011. szept. 2. 18:24
 5/14 A kérdező kommentje:
És esetleg valaki írna nekem egy hasznos választ is? Mert jelenleg nem igazán tudom hogyan oldjam ezt az izgulást, görcsöt feloldani magamban...
2011. szept. 2. 18:25
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Ne nyafogjatok, majd megtudjátok hol lakik a jó isten ha majd érettségiztek vagy egyetemre jártok 20/F
2011. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 pyronka ***** válasza:
100%
a reggeli feles;)
2011. szept. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
pyronka annyira nem mond hülyeséget, sokkal felszabadultabb lennél, ha innál egy keveset iskola előtt. Én most kerültem új suliba és még nem szoktam meg, mert valamiért gátlásos lettem, de már és is eljátszottam a gondolattal, hogy egy picit beiszok suli előtt és így sokkal nyitottab lennék mindenkivel mernék beszélni és hülyéskedni. :)
2011. szept. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Óóó b@zd... Jó kis megoldás tényleg...

Hát hasznos választ azt egyet se kaptam.

2011. szept. 5. 19:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak és vannak hasonló gondjaim, és én ezeket a gátlásokat elég gyakran az alkohollal próbáltam feloldani (persze nem reggel suli előtt) és az lett ennek az eredménye, hogy alkohol függő lettem. 23 éves vagyok és maximum 1 napot birok ki úgy, hogy ne igyak. Elég nagy mennyiségeket megiszom és már az alkohol irányít nagyon sok mindent az életemben. Tehát ez nem megoldás! A megoldás kulcsa az önbizalom erősítés. Át is küldök mindjárt egy linket. Ez az oldal azzal foglalkozik, hogyan legyünk magabiztosak, hogyan erősítsük az önbizalmunkat. Van lehetőség befizetni egy online tanfolyamra, videó és hangfelvételekkel, rengeteg anyaggal. Először azt javaslom, hogy nézd végig a honlapot és az ingyen megnézhető videókat tanulmányozd, illetve a cikkeke olvasgasd!
2011. szept. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!