Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Emberek! Volt már olyan, hogy...

Emberek! Volt már olyan, hogy zene húzott ki a sz@rból gondokból?

Figyelt kérdés
Írjatok kort és nemet is ha lehet meg persze linket is :D
2011. szept. 1. 21:43
 1/10 M@x ***** válasza:

Amikor érzelmileg szörnyen éreztem magam (nem részletezném, hogy miért) Hallgattam, Mr. G-za Csak egy kicsit CD2 albumát.

12/F

2011. szept. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én eurodance számokat (90es évek) hallgattam mikor kudarcba fulladt egy pákapcsolat... 1 óra alatt rendberakott és nyitot voltam a világra :)
2011. szept. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha valakivel vitázom, veszekedek, összeveszek, és rossz a hangulatom, akkor rajtam Lily Allen - F*ck you száma mindig segít. :)
2011. szept. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem pont tegnap.Nem részletezem.Ezeket hallgattam meg akkor:Green Day-Boulevard of Broken Dreams

The Pretty Reckless-Just Tonight

Taylor Swift-Haunted,amikor már túl tettem magam a "dolgon" akkor meghallgattam az Alexander Rybak-Europe Skies-t:)13/L

2011. szept. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A 08:17-es vagyok kihagytam egy számot:Lordi-Hardrock Hallelujah.
2011. szept. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, 16/L



Ákos dalai :D

2011. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Eric Clapton - Cocaine Sosem drogoztam de szerintem ez a szám van olyan jó, mint a kokain. Ez mindig segít. :)
2011. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elég sokszor. De mindig mást hallgatok, épp a hangulatomnak megfelelőt. Általában energikusat hallgatok, amiről érzem, hogy ad egy löketet a folytatáshoz. De a feszült perceimben pont hogy lágyabb zenéket hallgatok. Igazi terápia a zene. :)
2011. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt már. De linkelni nem fogok, túl sok lenne. Elég, ha felcsapod a youtubot és rákeresel Dio munkásságára a Rainbow-tól kezdve a Black Sabbathon és az Elfen keresztül a Dio-ig. Mindent megtalálsz.

Illetve a Dokkent is.

16/l

2011. szept. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Coláskupak válasza:

Igen volt már,nagyon sok esetben.

Szerelmi csalódás,a legjobb barátom hátba szúrt,stb.

A számok: Divízió 88

Rammstein

Lordi

De bármi,ami hard rock vagy ipari metál.

2012. febr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!