Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valaki meg szeretne ismerni...

Ha valaki meg szeretne ismerni téged, melyek azok a témák amiket el kell kerülnie, hogy ne okozzon neked kínos perceket?

Figyelt kérdés
Máshogy fogalmazva,milyen dolgokról nem szeretsz beszélni egy olyan emberrel akit még alig ismersz?Na és mennyi (időnyi)ismeretség és bizalom kell ahhoz,hogy ezekről a dolgokról is merj,és akarj is beszélgetni vele?
2011. aug. 31. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én inkább máshogy állok a dolgokhoz:

ha valaki idegennel beszélgetni kezdek és ő nem tud valamire beszélgetni velem, akkor odébb állok. Nem érek rá. Van másik...

2011. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van olyan, akivel az első beszélgetéskor már meglehetősen komoly témákat is érinteni tudtunk, vele semmi sem volt kínos, vagy ciki. Pedig én nagyon gátlásos és csendes vagyok! De ezzel a fiúval annyira könnyű beszélgetni és jóban lenni. :) A legtöbb emberrel egyébként évek múltán sem tudok kb. az időjárásnál mélyebben csevegni. :D
2011. aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk a szexuális életére, meg a nőgyógyászati tapasztalataira senkinek nem vagyok kíváncsi, pláne nem egy újonnan megismert embernek. De egy régebbi ismerősére sem. Volt már rá példa amúgy, hogy 1-2 napos ismerős elkezdett ezekről mesélni... Mennyi idő kell? Végtelen, mint írtam, a régi ismerőseimre se vagyok ilyen szempontból kíváncsi. Nem kínos a téma, csak illetlen.
2011. szept. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!