Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Változatos stílus és zenei...

Változatos stílus és zenei ízlés. Ez baj?

Figyelt kérdés
hallgatok rockot, rappet, reggaet, dubstepet, időnként diszkót, trashmetált, punkot, oldszkúl cuccokat, és néhány fos diszkó meg teknó számon kívül mindet szeretem is.. öltözködésben mindig amihez kedvem van. néha rocker, néha szegszi, néha hippi... nagy baj ez a változatosság?
2011. aug. 11. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
szegszi? xdd
2011. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez nem baj :D

szegsziiiiiii rules

2011. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy 17/l: D
2011. aug. 11. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:
amúgy én is xD ez mire jó de marha vicces xD ma mindenen röhögök
2011. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen kedves fiatalasszony, ez nem normális viselkedés, tessék szürke mintapolgárnak lenni, a nemzetbiztonság nem nézi ezt jó szemmel.
2011. aug. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok de a kedvencem a komolyzenék de néha hallgatok hard rockot,popot,reggaet,diszkót és senki sem néz őrültnek ha szinfi után linkiparkot hallgatok :D
2011. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!