Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megalázva éreztem ma magam...

Megalázva éreztem ma magam ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elindultam a zebrán és mikor a feléhez értem piros lett a lámpa jött egy kocsis megvárta még elmegyek aztán kikiabált hogy 'Szedjed már a lábad b*zdmeg'! nem mentem lassan kb 3 másodpercet kellett várnia míg átérek. mögötte nem voltak és pár méterre volt attól ahová ment.


Meg van mikor megyek a járdán aztán a cigányok kiabálnak ki dolgokat :(

17/f


2011. aug. 10. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
tán fehér kapucniban járkálsz rasszista felirattal a ruhádon hogy ennyire nemcsípnek?
2011. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kitalalom.

Volt rajtad egy magyar sapka, vagy valami.

Ilyenkor csak mondd, hogy OK és ballagj el.

Nem érdemes kötekedni, hacsak nem vagy erősebb mint a familia...

13/f

2011. aug. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
semmi magyar jelzés nem volt rajtam
2011. aug. 11. 11:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel olyan felesleges foglalkozni. A legjobb, amit tehetsz, hogy valami nagyon lenéző képet vágsz, de nehogy már emiatt edd magad. A cigányok meg... Engem valamelyik reggel megfenyegetett három cigányfiú, hogy délután, amikor megyek haza, meg fognak ÖLNI, mert amikor megkérdezték mennyi az idő, azt feleltem nekik, hogy "vegyetek órát, parasztok". Még élek. Pedig vertek már meg jó néhányszor. És lány vagyok. Szóval a legjobb megoldás ha nem veszed fel, hidd el, hogy mindenki más, aki tanúja ezeknek, nem téged néz le, vagy hülyének, hanem a másikat.
2011. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

El fog múlni.



Már elmúlt, ugye?


Sehol sincs.

2011. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!