Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Őszintén! Hány barátod/barátnő...

Őszintén! Hány barátod/barátnőd van?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 13:27
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
100%

nálam ugyanez a helyzet, én is töröm magam hogy legyen, na nem görcsösen, de igyekszem mindenkivel kedves lenni, segítséget nyújtani amiben tudok, és mégsem...

a mai arculcsapás ezzel kapcsolatban az volt, hogy a sokáig-azthittem-igazi-barátom mindenkit elhívott egy összejövetelre abból a körből, akikkel a legtöbb időt töltöm. mindenkit, csak engem nem. úgyhogy most kissé kivagyok.

nem csak hogy nem volt sosem barát, egy kicsit sem számítottam neki soha, csak ha az érdekei épp úgy diktálták... nagyon rossz erre ráébredni.


én az utolsó válaszoló voltam, 25/L.

2011. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
utolsó előtti :)
2011. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
sajnálom :/ Ez biztos nagyon rossz neked is és átérzem a helyzeted, mert velem is hasonlók történtek néhány éve. Most meg egyedül vagyok. Fel a fejjel! :)
2011. aug. 5. 16:17
 14/23 anonim ***** válasza:

Nincsenek se haverjaim ,se baràtaim.=-O

16/L

2011. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
2
2011. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Egyetlen igaz barát, egy jó barát, két átlagos barát. Ők mind fiúk. Haverjaim és barátnőim (bár lány vagyok) nincsenek.
2011. aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%
Nekem egy igaz barátnőm van.19L
2011. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
3
2011. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
4 barátnő. Furcsa értelemben, mert ritkán találkozunk, de akkor nem érződik a távolság és a külön töltött idő. 2 akiket kezd elsodorni az idő. És néhány netes haver, akiket arra használok, hogy a szociális igényeim kielégítsék, mégis váltsak néhány emberi szót valakivel.
2011. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Van 1 igaz barátnőm az unokatesóm személyében, és 3 nagyon közeli jó barátnőm. Furcsa mert általános iskola alsó tagozatán leginkább a fiúkkal barátkoztam, de most a középiskolában (fiú iskola, az évfolyamban is csak 3 lány van) valahogy nem tudok beilleszkedni közéjük :S Van amikor nem is merek odamenni hozzájuk, mert biztos piócának néznek hogy követem őket. Bár az is közrejátszik, hogy elég csendes vagyok, többnyire csak hallgatom hogy ők mit beszélgetnek. Valahogy én ettől jól érzem magam, és nem szoktam bekapcsolódni. Pedig a fiúkkal eddig egy húron pendültem :D Már csak azért is mert elég fiús vagyok kis korom óta :) Pedig úgy szeretnék pár fiú havert, akik engem is elhívnának dumálni így nyáron :( Vagy csak a suliban ők is odajönnének hozzám, és nem egy másik padhoz ülnének szünetben.

Kicsit hosszúra sikerült, de jó érzés volt leírni :)

15/L

2011. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!