Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Így tényleg nem lehet élni...

Így tényleg nem lehet élni vagy csak egy senkinek tartom magam, azért?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon sokszor vagyok szomorú, levert.

Vagy azért, mert így nem lehet élni, ahogy élek, és az életmód hozza magával, vagy csak azért, mert mindenki furcsáll engem, vagy lenéz, vagy leszól, és senki hasonló életmódú sincs.


Szóval én nem nagyon szeretek társaságba járni, ezért ritkán szoktam. Akkor se társaságba, hanem csak egy-két barátnőmmel találkozom.

NEM ismeretterjesztő sorozatot vagy filmet ritkán nézek. Igazából évente egy vagy két sorozat van, amit megnézek (de van év, mikor 0), és maximum 20 film, de van év, amikor csak kb. 5.

Regényeket olvasni se sűrűn szoktam. Vannak fél éves periódusaim, amikor szeretek olvasni, de két évesek azok a periódusok, amikor ha akarnék, se tudnék olvasni.


Igazából mindig van egy erős érdeklődési köröm, arról keresek infókat, vagy segítek én, ha már elég infóm van egy-két kis témakörön belül. Tervezgetni is kb. mindig szoktam. S szeretek egyedül utazgatni, sétálni, sportolgatni, olyankor leginkább ezekről az érdeklődési körökről gondolkozom el.


2011. júl. 28. 21:47
1 2
 11/14 anonim válasza:

Az emberek hatnak rád a globális trend által :)

Egyébként az ember már kiskorától kapja a beoltást, végső soron pedig a környezet is nagyon sokat számít, lényegtelen, mennyire befolyásolt, vagy mennyire nem az.

Nem számít igazából, nézel-e TV-t, vagy olvasol-e újságot... de mindegy, hagyjuk ezt a vonalat.


Tudom, hogy felmerülnek ezek a kérdések az emberben, bennem is fel szoktak, pedig nem vagyok olyan levert hangulatú, csak néha... sz_r érzés, ha lenéznek, furcsálnak, leszólnak, ahogy a kérdező is írta. De meg kell tanulni ezzel együtt élni, és tényleg a fontos dolgokra koncentrálni.

Nekem is vannak barátaim, bár nem sok, egy kezemen meg tudom számolni, és olyan gondolkodós típus vagyok, több dolog is érdekel, és általában ezekre fordítom az energiáim.


Száz szónak is egy a vége... szerintem nem fogja senki sem megbánni később, hogy nem bulizós típus.

2011. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem azt , hogy bulizós típus..

Én nem a discokról meg ilyen helyekről beszéltem. Hanem , hogy nem járt el többször ide oda társaságba, nem ismerkedett több emberrel. Vagy azt, hogy nem élvezte ki a lehetőségeit amik adottak voltak fiatalon, de idősebb korban már nem lennének azok annyira..

Mondom rám senki és semmi nem hat, magamtól jutnak eszembe ezek a gondolatok, még akkor is ha le vagyok valami mással foglalva.

2011. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 11:17


Igen-igen, én is ettől félek, hogy ezeket sírom vissza.

Persze ha most kéne ilyennek lennem, idegösszeomlást kapnék.


Amúgy rám egyértelműen a többi ember kinyilatkoztatása hat és merőben eltérő életmódja kényszerít ilyen gondolatokra.

2011. aug. 2. 09:55
 14/14 A kérdező kommentje:

Idén nyáron kevesebbet gondolkoztam ilyeneken, mert meg próbáltam valósítani pár tervemet, álmomat, ezekkel voltam lefoglalva. Nomeg a felvételivel.



Csak kíváncsi vagyok, hogy ki milyen irányban tanul tovább?

2012. aug. 30. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!