Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bennem van a hiba? Hogyan...

Bennem van a hiba? Hogyan tudnám megtalálni a helyem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 18:58
 1/4 A kérdező kommentje:
7. -esek vagyunk, egy ideig jól megvoltunk barátnőimmel, de aztán sokszor rájöttem milyen gyerekesek, hogyha megmertem emlteni, hogy talán ezt nem kéne, mert mi vagyunk a gimi kicsijei és pl. így talán nem kéne majmosat játszani a folyosón meg ilyenek akkor kapom az osztást.Meg nagyon nem lehet velük beszélni semmiről, egyrészt mert buták, semmi olyanról nem lehet beszélni ami nem h2o vagy pasi és nagyon eltávolodtunk egymástól, úgy istenigazából senkivel nem vagyok jóban(vagy legalább is számomra), mert az egyik nagyon gyerekes, a másik meg az a szendeszűz fajta aki a tanulásnak él. Sok barátom van de nem az osztályban és olyankor nagyon szar, mert mindig a téma ugyanaz, pl pasikról is állandóan csak beszélnek, meg bálványoznak valami sztárt, nemhogy akkor bátran próbálkoznának. Na mind1. Hogyan tudnám megtalálni végre a helyem?
2009. ápr. 6. 18:59
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt elég bénán sikerült megfogalmazni, tehát az a lényeg, hogy szeretném ha kicsit érettebek lennének, ha beszélni tudnánk, benne lennének a jó dolgokba nem csak beszélnének róla.
2009. ápr. 6. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Ilyen korban a nagy átlag olyan mint az osztálytársaid, de hidd el később kinövik és később komolyabb dolgokról is lehet majd velük beszélgetni. Nincs értelme rájuk szólnod a viselkedésük miatt hiszen úgysem tudnak, nem is akarnak megváltozni.


Azt tudnám tanácsolni Neked, hogy próbálj meg kicsit idősebbekkel barátkozni, esetleg iratkozz be valamilyen szakkörre, menj egy tánctanfolyamra.


Egy időben én sem találtam a helyemet, de később minden magától megoldódott, úgyhogy csak türelem.:)))


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem benned van a hiba. Mindenki olyan amilyen. A fenti válaszoló már el is mondta, amire én is gondoltam:D egy szakkör vagy klub sok mindent megoldhat. És hogy hozzak egy példát itt volnék jómagam. Most egy 15 éves lány vagyok, az elmúlt pár évben elég sok hideg víz ért, egyszerűen senkivel nem tudtam beszélni. Ugyanezek a problémák, a korombéli embereknek felszínes témáik voltak, a számukra vicces dolgokon abszolút nem tudtam nevetni és hát persze hogy ki voltam nézve. Próbáltam alkalmazkodni az se ment. Ezután egy internetes portálon megismerkedtem egy korombéli tagokkal rendelkező szűköcske klubbal. Azóta nagyon mély barátságok húznak oda(: Pár hónapja a sulimban találkoztam egy lánnyal, aki viszont ugyanolyan felszínesnek tűnt mint a többiek. Együtt jártunk haza busszal, így egyre többet tudtunk beszélni. Mostanra vele is elképesztően jó barátságom van...Az osztályból van 5-6 ember akikkel el tudok lenni, de elég is az.

Semmi nem változott. A korombéli emberek bár nőttek és a témájuk is változtak, nem tudok velük megfelelő kapcsolatot létesíteni. Szerintem nálad ez nem lesz így:P De ha ne adj isten bekövetkezne, nem fogod bánni.

Én különc vagyok, de nem felszínes. Ha el tudod ezt fogadni sose leszel magányos.

És hát ez időben volt elég időm megismerni teljesen magam és rájöttem van egy-két érdekes rejtett oldalam! Elkezdtem írni egy könyvet és a többiek elképedve szokták nézni az előzeteseket. Talán lesz még ebből vmi?:P

Nah de nem is magamról akarok itt órákat zengeni. Légy önmagad és keress olyan barátokat akiktől úgy gondolod sokat tanulhatsz és megszépíthetik a mindennapjaidat.

Aztán csak ügyesen;)

2009. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!