Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most mégis mit kellene tennem?

Most mégis mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve dolgozom egy követeléskezelői cégnél, álomállásnak indult, de most úgy érzem magam, mintha egy horrorfilmben lennék. A főnök eleinte teljesen normális volt, de később kényszerített, hogy egy két dolgot megtegyek neki, különben viszlát állás... (nem szexuális) közben rejtett kamerákat is felszerelt és lehallgató készülékeket, persze a tudtunk nélkül, mindig tud mindenről ezért tudjuk... plusz a felesége irodájában is vannak kamerák és mindig azt nézi, hogy ott hogyan dolgoznak az emberek... minimálbért keresek, alig jövök ki a pénzből de ez nélkül még rosszabb lenne, eleinte imádtam itt dolgozni, mindenbe beletanultam, most pedig lassan félek bejönni, mert néha dühöng és kiabál, a múltkor csapkodott is... mindent lesodort az asztalról, elég érzékeny lány vagyok... így nagyon megvisel ez az egész... ti mit tennétek?
2011. júl. 26. 09:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, igyekszem túlélni a napokat és nagyon várom már, hogy végre megszabaduljak innen!
2011. aug. 5. 14:28
 12/13 anonim ***** válasza:
Simán fel jelenteném a tudta nélkül persze ha már van másik állás kilátásban, vagy nagyon kész lennék. a rejtett kamerák emberi jogokat sértenek az ezáltal tárolt felvételek, mert egy ilyen ember nyilván tárolja szintén bizonyítékok. hivatalos úton egy kis elszántsággal esetleg kollegiális össze fogással még kártérítési igényt is benyújthatok. mekkora pofára esés lenne neki. :) mondjuk pasi lévén én négyszemközt már rég leállítottam volna és kp-ban kárpótolt volna, de a megfelelő ismeretséggel ez is egy járható út számodra csak nem törvényes. szerintem kérd ki egy munka ügyi jogász véleményét is.
2011. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy simán megúszhat bármit, mert annyi a pénze, mint a szemét, közben meg tőlünk mindent megvon, az elején vett még ásványvizet, most már mindent magunknak kell állnunk, kicsi cég vagyunk, hárman vagyunk az irodában, az egyik kollégámat folyamatosan megalázza, nem veszi emberszámba, ő már nagyon ki van bukva, mindig mondja h felmond, de aztán nem teszi mert neki is kell ez a kis pénz és minket sem akar itt hagyni mert akkor az ő munkája is ránk hárulna... most kicsit már megnyugodtam, szerencsére egy hétig szabin volt...addig én is feltöltődtem egy kicsit,bár nekem is jó lenne egy kis szabi, de most nem mehetek mert rengeteg a meló... :(
2011. aug. 18. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!