Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mégis mit kellene tennem?

Mégis mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Naponta több (5-10) álláshirdetésre is jelentkezek online, álláshirdetést is feladtam, hogy munkát keresnék... szinte bármilyen munkát szigorúan szexuális tartamú és értékesítés MENTES munkát szeretnék. Csatoltam képet is, és mindent úgy csináltam, ahogyan azt szokás, illik.

A válasz:

1. vissza sem írnak, annyit sem, hogy figyelj te, nem vettünk fel

2. szeretnék jelentkezni az állásra ha még áll (mivan??? ez mind szép és jó de én is ÁLLÁST KERESEK, egy cipőben járunk haver, olvasni tudsz???)

3. szexuális célzásokkal 40-50 éves fószerek írogatnak, hogy eltartana, vagy valami szolgáltatásért cserébe napi 50 ezret fizetne. 'Amit nem szeretnél természetesen nem kényszerítem' - szóval akkor levághatom a heréd és feldughatom a füledbe...


Szóval mit is kellene tennem, hogy végre egy normális állást találjak?

A munkaügyi központokra nem lehet számítani, lakhatási gondok miatt, csak ide-oda küldözgetnek, mert nem vagyok bejelentve (albérlet)... de nem írhatom ki magam a főbérlő címére...

Járnom kellene Budapest utcáit és bekérdezni mindenhová, vinni az önéletrajzomat, hogy szia még beférek??

Nem kérek sokat csak annyit hogy végre el tudjak helyezkedni, és ne a szüleim és a párom pénztárcáján élősködjek...

önálló szeretnék lenni, és mindazt a jót amit eddig kaptam visszaadni...

A min. bér és a nettó 95 ezer forint között is tökéletesen megfelelne bármilyen fizikai és mentális munka... sokat kérek???


2011. okt. 14. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem sokat kérsz, hanem rosszul. Ne munkát kérj, hanem ajánld fel magad, mint nagyszerű lehetőséget a cég számára, hogy ilyen alkalmazottja lehet.

Egyébként igen, mivel amúgy is ráérsz, nyugodtan rászánhatsz napi pár órát arra, hogy önéletrajzokat hordasz mindenhova. Valahol majd csak azt mondják, hogy maradj.

2011. okt. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az email-címed is "Pubi69"? :-o Mert lehet, hogy ezért gondolnak "olyat" az emberek, nem? ;)
2011. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, a nevem és az email címem is a valós nevem :D nem pubi 69... a 69 pedig a kínai filozófiából vett jin és jang jel... dehát ki mit gondol rá XD
2011. okt. 14. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!