Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel mehetek többre? Most...

Mivel mehetek többre? Most jövőre érettségizek le? Vagy most szeptemberbe mennyek ki az Egyesült Államokba?

Figyelt kérdés

Van 1 olyan lehetőségem hogy a barátom szülei Amerikában élnek (New York) Tudnak nekünk ott kint munkát is szerezni(Barátommal mennék). 5 évre mennénk ezalatt megalapoznánk az anyagi gondjainkat(Lakás,Autó,stb..)5 év letelik utána estin elvégezném az utolsó évem. (leérettségiznék)A Barátom most szeptemberben vagy októberben menne. Utána már nem lesz ilyen lehetőségem.

Kérlek segítsetek, mit tegyek?


2011. júl. 24. 19:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Te igy látod de a barátom a szülei zöld kártyások és hivatalos és nem hivatalos kapcsolatuk van rengeteg emberel. Ha most azonnal mennék most azonnal lenne munkám. Tudom hogy nem kolbászos kerités mert a pénzért meg kell dolgozni minden országban, de melyik országban van ez másképp?
2011. júl. 27. 10:20
 12/17 anonim ***** válasza:
Hogy ha erről ilyen határozott véleményed van, akkor minek kérdezel másokat? Ha csak ennyi hogy te így látod én meg úgy látom, akkor fogjad magad aztán menjél kifelé. Majd később kiderül hogy rossz, jó, vagy kiváló döntés volt-e. Szerepet játszik az is, hogy tudsz-e spórolni, vagy elcseszed a pénzt. Ilyenek. Ha a barátod szüleinek zöld kártyájuk van, és ilyen-olyan kapcsolataik is, akkor valószínű még jövőre is ott lesznek ahol most vannak. 17 éves vagy amúgy? A szüleid mit szólnak? Vagy az sem érdekel?
2011. júl. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj ki... Ha nem tudod miért, 1 éven belül meglátod...
2011. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Bocsi 19 éves vagyok 1 évet kihagytam szakma képzés miatt.

De ez mind1 hány éves vagyok szerintem. Itt én azért kérdeztem ki mások véleményét hogy más(idegen) személy mit tenne a helyemben. Egyéni gondolkozásom szerint jó az ha megvan az érettségi, de a kevés munkalehetőség végett, együtt értek az előttem szólóval "kitörölhetem vele" Igaza van azt kell hogy mondjam azért érettségizzek le hogy 5-10 ezer forinttal több legyen a keresetem? Ugyan már akkor inkább tanulok még 2-3 szakmát 1 éves képzéssel. A szakmunkásokat jobban megfizetik, ez az én egyéni gondolkozásom, ha nincs igazam csak bátran...

2011. júl. 27. 23:48
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha te szakmunkaskent kepzeled el az eletedet akkor ennyi, el is dontotted a kerdest. Kinek melyik kisujjabol kellett volna kiszivni hogy orvos vagy esztergalyos akarsz lenni? Irany az USA. Nekem ugy tunik hogy nincs mit veszitened vele, ugyhogy hajra.
2011. júl. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
én is ugyanígy vagyok, mint te. De te milyen vízummal akarsz kimenni?
2011. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
ESTA Vizummentségg.....:)
2011. aug. 18. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!