Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel mehetek többre? Most...

Mivel mehetek többre? Most jövőre érettségizek le? Vagy most szeptemberbe mennyek ki az Egyesült Államokba?

Figyelt kérdés

Van 1 olyan lehetőségem hogy a barátom szülei Amerikában élnek (New York) Tudnak nekünk ott kint munkát is szerezni(Barátommal mennék). 5 évre mennénk ezalatt megalapoznánk az anyagi gondjainkat(Lakás,Autó,stb..)5 év letelik utána estin elvégezném az utolsó évem. (leérettségiznék)A Barátom most szeptemberben vagy októberben menne. Utána már nem lesz ilyen lehetőségem.

Kérlek segítsetek, mit tegyek?


2011. júl. 24. 19:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
minél tovább halogatod az érettségit, annál nehezebb lesz, mert már nem úgy emlékszel, most úgyis benne vagy a tanulásban
2011. júl. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszd az indián földet :)
2011. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Érettsgizz elöször!
2011. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Menj ki!! Minden álmom az, hogy oda kijussak :D NYC<3

Hidd el megéri. Érettségi szarra se jó, ott találsz munkát nélküle is. Szóval gogogogogogo. És élj ott helyettem is :D



19/f

2011. júl. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mázlista vagy... én úgy mennék, bejárni a sok szép tájat ott:)

Szal szerintem is menj:)

2011. júl. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha ez számodra kérdés, akkor te igazán nem szeretnél kimenni. Lehet, hogy a szíved mélyén érzed, hogy itthon szeretsz lenni, vagy nagyon honvágyad lenne és nehezen viselnéd a távollétet, vagy nem is olyan fontos számodra a pénz, vagy a barátoddal még bármi lehet (ami igaz is), de biztosan nem az érettségi az oka!

Egyébként ne haragudj, de menjek az a "mennyek", mert ahogyan írtad, ott az angyalkák laknak! :)

2011. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
érettségi nélkül kint öt év alatt nem bírtok ketten annyit keresni, hogy kinti árakon autót és lakást vegyetek, magyar árakon viszont simán. ahhoz viszont haza kéne az öt év után jönnötök..amit hidd el, tapasztalatból mondom, hogy nem fogjátok akarni. amint megtapasztaljátok az ottani életet..nem akartok hazajönni.
2011. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 extra special thanx ***** válasza:
hát te nem vagy magadnál. gondolj az American Dream-re és húzzál kifelé! amint betöltöttem a 18-at, én is érkezem :D
2011. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 JLlompi ***** válasza:
itthon kitörölheted az érettségiddel de usa-ba feketén így is tudsz dolgozni majd néha crack et árulsz de még minig gazdagabb leszel mint itthon szóval örülj hogy te ki tudsz menni és mennyé is
2011. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Próba szerencse. Bár én előbb leérettségiznék. Ha kinn élnek a barátod szülei, akkor biztos később is fognak tudni segíteni neked. Vagy később miért nem? Hazaköltöznek? Ha itthon ügyesen leérettségizel, utána kimész, remekül megtanulsz angolul, ki tudja talán annyira bejön ott az élet hogy még arra is lesz pénzed hogy kinn szerezz valami diplomát. Ott is boldogulhatsz vele, itthon meg egyenesen tövig nyalják a hátsófelét annak aki külföldön tanult. Én ebben a verzióban látom a legtöbb fantáziát. Ne felejtsd el hogy az USA-ban sincs kolbászból a kerítés, bármennyire sokan hiszik ezt. Főleg manapság, már ott sem olyan könnyű.
2011. júl. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!