Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak olyan emberek, akiknek...

Vannak olyan emberek, akiknek nincs EGYETLEN barátjuk se?

Figyelt kérdés

Rajtam kívül. És most túlzás nélkül.


Népszerű emberekkel sosem tudtam szót érteni, mert azok 99%ban azért közkedveltek, mert pont olyan semlegesek és felszínesek, mint a többiek. Ezért szívesen ismerkednék hasonlóan magányosakkal, mint én... (persze ha akarnak, mert engem még azok se bírnak akiknek én lehetnék az egyetlen, LOL. ahogy Chris mondta: 'ha nem tudnék magamon röhögni, már nem is élnék..')


2011. júl. 18. 16:50
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Ha kettő magányos össze barátkoznak már nem is magányosak.

Egyébként meg nem önámítás meg hasonló.

Volt egy idő mikor volt 1 jó barátom de ez megváltozott.

De nem, nincs szükségem már rá. Jó volt de elmúlt.

Nem várom már vissza és nem is akarok hasonlót már.

Azért nem mert nem érzem a szükségét. Érted?

2011. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:

"És elég sz@r érzés, hogy én egész nyáriszünetben itthon ülök a gép előtt."

"valaki olyat akarok, akinek én vagyok az egyetlen!"


Pontosan ezek az én problémáim is...

Hajdú-Bihar megyében élek egy kisvárosban és az osztálytársaim ( akikkel úgy jóban vagyok ) több kilométerre laknak.

Én is inkább csendes és visszahúzódó vagyok.

De mindig is akartam egy "legjobb barátnőt" akivel mindig együtt vagyunk, mindent együtt csinálunk stb.

ez általános koromban egy ideig meg volt ( de neki nem csak én voltam ). Aztán az egész osztály előtt megalázott egyik karácsony előtt... utána még vagy 2 évig osztálytársak voltunk... később már nem lettem "ilyen" jó kapcsolatban senkivel.


16/L

2011. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:

Ismerős a helyzet. Én mindig kerestem az igaz barátokat és sajnos mindig nagyon durván csalódtam bennük....Ezek után már tartok az emberektől és 2* meggondolom, hogy kihez szólok és mit mondok. Sajnos így most csak egy felszínes barátnőm van,aki talán nem is a barátnőm hanem az aki irigyel és folyton rosszat akar nekem.

Én is félénk és visszahúzódó vagyok. Szívesen megismernélek, és ha más nem, akkor csak egy távoli barátnőd lennék.Engem minden téma érdekel és szeretem a különleges embereket. :)

2011. júl. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Én szívesen elbeszélgetnék veled, csak attól tartok, nálad is bonyolultabb személyiséggel rendelkezem, amivel elég hamar elvenném a kedved a további eszmecserétől. =D
2011. júl. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Vannak. Ilyen vagyok pl én is. Általában "népszerű" emberekkel vagyok. Valamiért, nem tudom miért azt hiszik közéjük tartozom. Kicsit antiszociális vagyok, mindig távolságtartóan viselkedek, lehet ezért nincs egy barátom se.


19/F

2011. júl. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Blackmetalmate666 válasza:
Eddig azt gondoltam, hogy csak nekem nincs egy barátom se.Most amúgy azért nincsenek barátaid, mert nem érdekelnek a "felszínes" emberek, vagy mert nem tudsz megnyílni az emberek felé?
2014. aug. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!