Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire bízol idegenekbe?

Mennyire bízol idegenekbe?

Figyelt kérdés
írjatok példákat pozitiv,negativ dolgokat témával kapcsolatba! beengednél-e idegent lakásodba mikor egyedül vagy? pl. üzleti okokból de teljesen idegen személyt!
2011. júl. 2. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív nincs.

Én először mindenkiről a legrosszabbat feltételezem, így mindig kellemesen csalódok.

Ha ismeretlen emberrel hoz össze a sors, akkor minden menekülő útvonalat, segélykérési lehetőséget, védekezési lehetőséget, szituációs lehetőséget sorra veszek.

Minden bizonnyal kicsit beteges, de ha 1x egyetlen 1x össze hoz a jó Isten valami Pszichopata állattal akkor a kezemben lesz a lehetőség a megmenekülésre.

De alapjáraton ha üzleti okokból keresnek, akkor nem az én házamba jönnek, hanem egy előre megbeszélt találkozóra egy irodába, vagy közhelyiségbe.

Egyéb okokból pedig senki sem jöhet be a házamba, még a gáz művektől és a telefonosoktól SEM, mivel előre egyeztetett időpontban, vagy postán levélben elküldött adott időben jelennek meg. Szóval bárki becsönget annak viszont látást intek.

Utcán pedig alapból senkivel sem állok le traccs partit rendezni, mivel ki tudja honnan szalajtották.

Már 3x majdnem megöltek 3 éven belül szóval megpróbálok 4. alkalmat nem hagyni nekik. (megakartak késelni, kocsiba tuszkolni, megfojtogattak és mind a 3-at máskor) és még csak 18 éves vagyok. Örüljünk ennek a kicseszettül undorító mocskos világnak. (Y)

2011. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:(
2011. júl. 3. 22:10
 3/9 anonim ***** válasza:
első:nő vagy férfi vagy?
2011. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ET elég megbizható
2011. júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok és lány (18 éves)
2011. júl. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nőnemű vagy akkor ne csodálkozz....
2011. júl. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én elég sok embert megismertem már a neten, olyanokat is, akikkel soha nem találkoztam volna amúgy, ezer féle témában, nem egy jóbarátomat így szereztem, sőt barátnőt is, nem egy közös talira elmentem, igaz, mindig nyilvános helyre, és még sosem b*sztam rá szerencsére
2011. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hopp, látom nem ez volt a kérdés


mi az, hogy üzleti ok? megbeszélem mondjuk a biztosítommal, hogy xy ügynök felkeres? vagy mire gondolsz

akivel előre megbeszélem, hogy jön, és tudom miért, azt persze beengedem a lakásba

aki kéretlenül jön mint a spam, azt meg nem

sőt, kimegy a kutya ugatva, ők meg eliszkolnak

2011. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 00:32

Ez egy kicsit nevetséges válasz volt. Igen is csodálkozok! Mert undorító ami mostanság folyik. Tavasszal !garbós! pólóba ültem a villamoson és szépen betámadott 3 cigány, hogy nézd már mekkora didkói vannak.. :| Én meg WTF?! Ok, leszállok a villamosról és amint letettem az egyik lábam a talajra végigsimítja a nyakamtól a combomig a kezét?! Hátulról támadós a módi?! Nyáron strandra nem veszek fel bikinit, hanem bikini felső + rövidnadrág. Nincsenek kivágott ruháim, nincsenek kihívó ruháim.

Valóban ne csodálkozzak.

Most a legújabb a kalap+légyszemüveg kombó.

Még mit csináljak??! Csak, hogy ne csodálkozzak azon, hogy 3-4 éve küzdök a saját intim védelmemért, ha nem az életemért.

1 nyáron 1x megyek el bulizni akkor is megakarnak késelni..

Valószínű.. NE csodálkozzak..

Te aztán nagyon okos egy ember lehetsz

2011. júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!