Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik jobb? Úgy leélni az...

Melyik jobb? Úgy leélni az életed, hogy nem bízol senkiben, vagy úgy, hogy inkább százszor csalódsz?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
100 csalódás. Abból rengeteget tanul az ember, de bizalom nélkül nincs igazi szeretet szerintem.
2009. ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

A pohárban egy rész víz és egy rész levegő van.

Azt akarom ezzel mondani, hogy egyik sem jó igazán. De ha már választani kell a két lehetőség közül, én az elsőt választom. Eleget csalódtam már, nem kell több. Inkább nem bízok senkiben, van egy tételmondatom: "Mindenki ugyanolyan. Bizonyítsd be, hogy te nem vagy!" (23/L)

2009. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 werte ***** válasza:
91%
csalódjak inkább 1000-szer, mint bizalmatlanul éljek! Sokszor koppan az ember, de minden "bokorzörrenésre" megriadni-nem élet. Másrészt, a csalódásokat általában kellemes dolgok szoktak megelőzni. Ezért is mondja az ember sokszor, hogy minden JÓNAK meglesz a böjtje.
2009. ápr. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Inkább ne bízzak senkiben.

Én a legtöbb emberben megbízok, aztán mindig átvernek, és ezt nem tudom elfelejteni, és nagyon rossz.

Örülnék, ha nem tudnék bennük bízni, de én a hülye fejemmel tudok.

2009. ápr. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
utolsó: nálam is így van. Mindig mindenkinek megadom, ill csak meg akarom adni az alapbizalmat, ezért is gondolkodom így: bizonyítsd be. (2. voltam)
2009. ápr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
nem bízni senkiben
2009. ápr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Egyik sem. Megválogatom okosan, hogy kiben bízok. De ez kevesebb. Nem is csalódtam soha...
2009. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Inkább nem bízok senkiben.
2009. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Na most miért kell lepontozni, ha van hozzá érzékem, hogy kiben bízzak meg? Nem értem... Okosak vagytok...
2009. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
inkább nem bízok senkiben...az összes barátnőmről, akikről azt hittem hogy ők igazi barátaim, kiderült, hogy én már nem számítok nekik...az egyiknek pl. azért, mert másik suliba mentem. nem akarok csalódni. bár 14 évesen jól jönne valaki, akinek mindent elmondhatok, de mostantól mindenkihez csak nagyon lassan közeledek. a legjobban a világon a hugomat és a kutyámat szeretem. többre nem is nagyon vágyom
2009. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!