Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az ami legelőször eszedbe...

Mi az ami legelőször eszedbe jut a tinédzserkorodról?

Figyelt kérdés

inkább azoktól kérdezném akik már túlestek rajta:P

milyen zenét hallgattál? lennél-e újra tizenéves?


2011. jún. 25. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok filozofálás Green Day és Sex Pistols hallgatás közben:)

És igen, lennék újra 16.


23L

2011. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 szamóca.. ***** válasza:
71%

sex pistols nálam is játszik.

és a koncertek, meg a deák, barátok, olcsó borok, szép éjszakák... bliccelések, menekülések, lógások, punk szerelmek, olcsó kocsmák, másnap réveteg tekintetek...

minden amit egy anyuka nem akar a gyerekének, de ez így volt tökéletes.

2011. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Tokio Hotel. XD

És lennék újra tini, bár most sem vagyok öreg, de azok voltak a legszebb éveim.

2011. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Eminem,LP, (na meg a '90-es évek zenéi)


Nem, nem lennék újra az.

2011. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

köszi szépena válaszokat:) én hallgattam Ossiant, Pokolgépet, Nickelbacket, Papa Roach stb. de igazábol nagy Avril-fan voltam...tini lennék is meg nem is, ugyanis nagyon gátlásos voltam, attól is elpirultam, ha egy srác rámnézett:)) most nevetve gondolok vissza, de akkor szörnyű érzés volt

20/L

2011. jún. 25. 22:13
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Linkin Park, Eminem, Sum41, Slipknot, Marilyn Manson, Children of Distance és egyéb ocsmány magyar "underground".

SOSE élném újra azokat az éveket, SOHA.

Ami először eszembe jut? Önpusztítás, depresszió, gyász, ocsmány kétszínű társadalom.

2011. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
így persze érthető, hogy nem lennél újra tinédzser:( De az a lényeg, hogy sikerült túljutnod rajta, és most már biztos másképp látod a dolgokat.
2011. jún. 25. 22:18
 8/15 anonim ***** válasza:

Bár még most is tini vagyok, azért jócskán komolyodtam, a tipikus tini éveimnek a 15-16 éves koromat látom. Igazi lázadó csaj voltam, szegecses cuccok, acélbetétes bakancs, lila haj, piercing, pandasmink, világmegváltó nézetek. Azóta 180°-os fordulatot vettem, de néha visszasírom, pedig csak 2-3 év telt el. Jó volt sz@rni a világba, és csak a mának élni, ezt mára valahogy elfelejtettem. Leginkább punk zenét hallgattam, Sex Pistolst (én Johnny Rotten párti voltam, Sid nem váltott ki belőlem rajongást), Nirvana, Expoited, Linx, Fegyelmező részleg, HT, P!csa, Distillers...

Azért nem cserélném le a magassarkúmat bakancsra, meg a hosszú, barna hajamat lila rövidre (de, ezt mégis:D), de 1-2 napra visszamennék az időben.

2011. jún. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 szamóca.. ***** válasza:

annyira lehet látni hoyg a mi generációnkban tényleg a punk volt a "divat".

ha ezt a kérdést felteszed mondjuk 5-7 év múlva, sex pistols fel sem merül, ahogy a bakancs sem, helyette a pillangók, emok, masnik jönnek majd többségében.

2011. jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát igen, akkor még a punk volt a nyerő. Nekem még most is, a nőies-bohém kinézettel egyetemben:)

Egyébként nem is gondoltam, Szamóca, hogy ilyen típusú lány vagy/voltál. Valahogy tök más kép alakult ki bennem rólad:)

2011. jún. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!