Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért olvasok párhuzamosan...

Miért olvasok párhuzamosan több könyvet?

Figyelt kérdés

Jelenleg hét megkezdett könyv van, amit olvasok, hol ebből egy kicsit, hol abból. Mindre emlékszem, hogy mit olvastam, tudom követni az eseményeket. (mind regény)


Az ember általában tudja, miért csinál dolgokat, én nem, hogy ez miért van.


2011. jún. 23. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én csak gratulálni akarok, hogy nem kevered össze.

...Lehet, hogy túl sok szabadidőd van....

2011. jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én is pontoson így szoktam olvasni :D

de én sem tudom, hogy miért...

2011. jún. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Velem is ez van néha. Ilyenkor azért kezdek bele egy másikba, mert az előbbi nem fogott meg eléggé, de ha már elkezdtem, azt is végigolvasom. :D
2011. jún. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Megosztott figyelem, forevör. Ti ketten is lányok/nők vagytok?
2011. jún. 23. 09:52
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is néha ezt csinálom, de azért csak 3-4-et olvasok egyszerre. Én mindig azt akönyvet olvasom, ami a hangulatomhoz illik, és ezért váltogatom folyton :)

(lány vok)

2011. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Mmmmm ezt most azért írtad, hogy lássuk, milyen menő vagy?
2011. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem azért írtam. Azért, hogy normális-e. hogy ennyire nem tudok egy dologra koncentrálni, hanem több dologra is akarok. Ez néha megy, mondjuk olvasáskor, de néha nem.
2011. jún. 23. 13:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez nem azt jelenti, hogy nem tudsz egy dologra koncentrálni, hanem hogy nem akarsz...
2011. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 hümi ***** válasza:
de jó neked/nektek :D nekem is kéne mert van pár kötelező, de nincs türelmem hozzá..
2011. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet nem vonja le annyira az a könyv a figyelmedet,kiváncsi vagy a másikra.Nekem is volt ilyen,csak türelmesen végigolvastam valahogy:P
2011. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!