Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » "Lezárulhat" valakinek 28...

"Lezárulhat" valakinek 28 évesen az élete?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy már nem lesznek benne fordulatok, új élethelyzetek, kalandok?
2009. márc. 20. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
csak ha meghalt, egyébként nem.
2009. márc. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

az a kérdés, hogy a 28 év alatt mit ért el?

Mert ha mindene megvan, család, ház, jó állás, kocsi, stb, még akkor is belekezdhet rengeteg dologba.

Vállalkozásba,utazás, regényírás, stb.

De ha ezek nincsenek meg, akkor még csak most kezdődik az élete...

2009. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lakásom, diplomám van, jó állásom (sőt állásom), kocsim, családom nincs, ami nagyobb baj, semmilyen tervem se :( Minden motivációm eltűnt, és úgy érzem, már semmi nem fog történni velem.
2009. márc. 20. 17:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél róla hogy történjen valami. Elutazol nyáron nyaralni valami jó helyre, biztos sok ujdonság fog érni.
2009. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

17.18-as vagyok.

Miért nincsenek terveid?

Álmaid, céljaid?

2009. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos Magyarorszagon mar fiatalabb korban is erzi ugy az ember, hogy nincs miert elnie.

Gondolom neked a munkanelkuliseg miatt nincs mar eletkedved, nem csoda.

En ugy oldottam meg a rossz helyzetemet otthon, hogy kulfoldre koltoztem. Itt sokkal jobb elni. Itt van miert. Itt erzed hogy nem vagy felesleges, szukseg van rad.

En a helyedben nem szenvednek otthon, kulfoldre mennek ELNI!:))

2009. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért nincsennek álmaim meg terveim. Régen full motivált voltam, aztán egyszer csak elmúlt. Abszolút nem tudom, mihez akarok kezdeni magammal.

Utolsó válaszoló: folyton a külföldön töprengek, de a barátom nem akar költözni, én meg nem tudom, egy jól működő kapcsolatot érdemes-e felszámolni, és egyedül nekivágni.

2009. márc. 20. 18:21
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Bele fásultál az egészbe, szerintem pihenned kéne meg szórakozni, az sem jó ha az embernek megvan mindene...
2009. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Jean-Paul Sartre- Az undor
2009. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

indulj megh

bele arccala nagyvilágba

most egész izgalmas


:)

2009. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!