Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért alkotok ilyen véleményt...

Miért alkotok ilyen véleményt a fiatal szerelmespárokról?

Figyelt kérdés

Mármint az ilyen 15 év körüliekről. Ha azt látom hogy egy pl. osztálytársam összejön egy sráccal, mindig azt gondolom: "Na ez sem fog sokáig tartani...". Pedig lehet hogy nagyon szeretik egymást, de még sem tudok ebben hinni. Valahogy úgy érzem kiábrándultam az összes fiúból.

És ebben az a legfurább, hogy még életemben nem volt barátom még is ezt gondolom.


2011. máj. 27. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Irigy vagy...? Ez érthető :S...
2011. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szamóca.. ***** válasza:

ez mekkroa hülyeség már, mmint kiábrándulni a fiúkból.

úgy csinálsz mintha mind ugyanolyan lenne...

2011. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát én úgy veszem észre mind ugyan olyan... Mert folyamatosan azt hallom, hogy pár osztálytársam úgymond "szenved" a fiúk miatt. aztán végül is összejönnek valakivel és már egyszerűen nem tudom elhinni hogy ez sokáig fog tartani. Mármint a fiú részéről...

Meg azt nem tudom hogy esetleg irigy lennék e, de valahogy egyik fiú sem tud érdekelni, lázba hozni.

2011. máj. 28. 14:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Jaaa, tehát minden fiúról. Kösz. Miből is veszed ezt a hülyeséget?


17/F

2011. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Biztos vannak kivételek, de az én tapasztalataim alapján nem sokról tudok...
2011. máj. 28. 14:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen tapasztalatok azok?...
2011. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mármint nem olyan tapasztalatok, amiket a saját bőrömön tapasztalok meg, hanem amiket látok hallok. Például hogy sokan kihasználják a lányokat. Egy fiú már rég összejött egy osztálytársammal, közben meg vagy 10 lánnyal is kavart közben.

Ezért sem tudok hinni abban hogy sokáig tart egy kapcsolat.

Meg azt sem igazán értem hogy úgy jönnek össze a párok, hogy alig egy napja ismerik egymást..

2011. máj. 28. 14:43
 8/10 anonim ***** válasza:

" Egy fiú már rég összejött egy osztálytársammal, közben meg vagy 10 lánnyal is kavart közben."


Ugyanúgy vannak egyszerre több fiúval kavaró lányok, megnyugodhatsz efelől, és NINCSEN tudomisénhányszor annyi fiú, mint lány így. Ugyanúgy vannak lányok, akik kihasználják a fiúkat.


"Ezért sem tudok hinni abban hogy sokáig tart egy kapcsolat."


Pedig vannak egy páran, csak sajnos nagyon nehéz megtalálni, kivel.


"Meg azt sem igazán értem hogy úgy jönnek össze a párok, hogy alig egy napja ismerik egymást.."


Ezek azért járnak egymással, mert az milyen menő, nem érdemes benne logikát keresni.

2011. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok azzal is hogy a lányok sem jobbak.


"Ezek azért járnak egymással, mert az milyen menő, nem érdemes benne logikát keresni."


Igen, pontosan ez a lényeg. Ezekben a kapcsolatokban nem tudok hinni. És úgy veszem észre a környezeteben ebből van a legtöbb.

2011. máj. 28. 14:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem is kell bennük hinni, hiszen tudjuk, hogy nem érnek semmit. Ha nekik ilyen kell, csinálják, de én nem fogom, és senkinek sem kell.
2011. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!