Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan dontsem el mi legyen...

Hogyan dontsem el mi legyen velem, menjek-e muveszeti iskolaba, ha a kornyezetem szerint tehetseges vagyok?

Figyelt kérdés
Lassan vege az altalanos iskolanak,es mas suliba kell menni.(ez az utolso evem)Mar 4.es korom ota szeretnek muveszetibe menni,de most elgondolkodtam rajta,hogy azutan mi lesz belolem.Szeretnek oda menni,mert a diakeveim lehet,hogy jol eltelnenek,de felek,hogy kesobb megbanom,mert nem lesz kesobb jo mukahelyem.De attol is felek,hogy megbanom ha nem probalom meg.Bar lehet hogy be se jutntk.Es a szuleim se hejeslik,de en szeretnem.Megneztuk a sulit es nagyon megtetszett,de amikor aszt kerdezik azutan mi leszek elvagyok veszve,mivel rajztanar nam akarok lenni.Szeretnek divattevezo lenni,de errefele nem ojanok a korulmenyek.Mit tegyek?megprobaljam,hogy felvesznek e vagy haggyam a fenebe az egeszet?
2009. márc. 13. 15:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem a bekes csabaiba szeretnek menni.Amelyikbe en akarok az sztem eleg jo suli ismerek is valakit aki ott jar es szereti.
2009. márc. 16. 15:04
 12/16 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi az elirasert!Bekescsabai:P
2009. márc. 16. 15:05
 13/16 anonim ***** válasza:
Zircre a Bélába?
2009. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem oda se mert nem Magyarorszagon van ahogy en se :P
2009. márc. 17. 13:54
 15/16 anonim válasza:
Mindenképpen tanulj tovább ha ez az álmod!!Én is Művészetis vagyok,és imádom!Van hogy este 17:00 van rajz órám,szóval eléggé kitartónak kell lenned,ha ezt a pályát választod.Sok sikert!
2009. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo! Mi lett veled? Muvessze lettel? :)

Erdekelne mert van a csaladban valaki aki ezt fontolgatja (erettsegi elott all)

2019. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!