Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet növelni az...

Hogyan lehet növelni az önbizalmat?

Figyelt kérdés

12/L.

172 centi 47 kilo


Hát az van h. most nemrég voltam fotozáson, ahol sok szépet modtak rólam, meg h. sok jó dolog áll még előttem, de az a baj h. az iskolában néhányan azzal csúfolnak h. magas vagyok meg csirke..meg h. belőlled modell? max. szépségversenyen az utolsó..meg ilyenek...valamint senkinek sem teccek..életemben épp h. pár embernek....és nemtom. hogyan legyen önbizalmam, mert a barátnőim a legtöbben mind aztmondják h. tök szép vagyok én vok. a sulibana legszebb de nem tom elhinni nekik és hát az önbizalmam 0-án van...segítsetek h.an növeljem?:'(


2011. máj. 16. 20:56
 1/3 anonim válasza:
Egyik füleden be, másikon ki! Tanulj jobban, kezdj el sportolni ha nem csinálod. Hogy legyen szép kerek a feneked, azt komálják a srácok. ;)
2011. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Higgy önmagadban!

Komolyan, akármennyire is közhelyes válasz, a legnagyobb bölcselet, amivel valaha megismerkedtem. Bár igazad van, ha azt mondod, ezzel még nem sokat segítettem:)

Mert azt ugye mégis hogy lehet?


Nyilván nehéz így, ha folyton gúnyt kapsz. De egyszerűen nem szabad hagynod, hogy mások emberek véleménye határozza meg a te énképedet. Ha te nem hiszel önmagadban, hogyan várod el másoktól, hogy higgyenek benned?


Nem írtad, mi lett a fotózás eredménye? Kaptál munkát? Vagy csinálod folyamatosan? Ha nem, akkor csinálj olyasmit, amit tudsz, amit szeretsz. Amiben lehetnek sikerélményeid. Ez fontos, mert ha te már látod, hogy itt is sikereid vannak, ott is, kevésbé lesz fontos számodra, hogy mint mondanak azok, akik elképzelhető csak irigységből beszélnek. Hogy ők még csak közelébe sem kerültek egy fotózásnak soha. Te pedig igen...;)


Van itt egy oldal az önbizalomról, rengeteg jó cikkel.

Érdemes böngészgetni azt mondom. Kell ilyesmi, s az írások, videók, nagyon jól tudnak motiválni:

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=YW3ZpM-S6q4&feature=related


S a legfontosabb: Szeres önmagad!:)

(de ne a nagyképűség csapdájába, soha!)

2011. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...hát elvileg lesz folytatás és lesznek még képek..meg lesz egy szerződésem..és ez remélem nagyon változtatni foog a mostani dolgokon:)
2011. máj. 19. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!