Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az baj, hogyha valakinek van...

Az baj, hogyha valakinek van képzeletbeli barátja? Van valakinek? Kort is kérek.

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 10:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ez a pszichológia dolga, hogy bűntudatot ébresszen mindenkiben, meg mindenkit betegnek kiáltson ki, aki nem "normális"

szerintem ezzel nincs semmi baj, megőrülni képzeletbeli barát nélkül is lehet

2011. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Figyi!

21 éves lány vagyok és én is szoktam magammal (vagy képzeletbeli baráttal, mondjuk akkor így) megvitatni dolgokat. Elmondom a véleményem hangosan (de csak ha senki nem hall persze) magamnak egy adott dologról.

Végülis lefolytatok vele egy társalgást, csak úgy, hogy ő kérdez és én válaszolok.

Igazából magammal beszélgetek (vagy magamban, mindegy), és soha nem éreztem, hogy megőrültem volna :P

Sőt, szerintem ez hasznos is.

De ezt csak úgy, hogyha mondom, nem hallja, nem látja senki. Akkor néznének őrültnek...

2011. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Roadchild válasza:

26/F

Van, már több, mint tizenhat éve. Sokáig elfojtottam magamban, pedig a szeretethiányom és az intimitásra irányuló vágyam miatt jött egyáltalán létre. Most azzal próbálkozok, hogy kifejezem őt, kiírom magamból a "közös életünket" az ő szemszögéből, és remélem, hogy kiteljesít, mert hiába dobálóznak mások azzal, hogy veszélyes ez, a valóságban kellene élni, ha egyszer a valóság nem tett még sokszor boldoggá, és a boldogságból nem lehet alkudni. :) [link]

2012. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!