Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az baj, hogyha valakinek van...

Az baj, hogyha valakinek van képzeletbeli barátja? Van valakinek? Kort is kérek.

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Baj. Nincs.

17F

2011. máj. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, legalábbis olyan hagyományos értelemben vett tuti nincs. Vagyis nem szoktam senkivel úgy beszélgetni pl. mintha lenne itt valaki, meg ilyenek.. De amúgy szerintem nem baj, miért lenne? 19L
2011. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát amikor volt nekem én nem hangosan beszéltem, hanem magamban. De az nem is tudom már mikor volt..
2011. máj. 8. 11:11
 4/13 anonim ***** válasza:

Az a ciki, ha önmagaddal sem állsz szóba. És a képzeletbeli barát végül is te vagy, és természetes, hogy önmagaddal megvitatod a dolgokat. Egyszerűbben rájössz a dolgokra, és könnyebben rendezed magadban azokat, ha úgymond "megvitatod" valakivel. Tapasztalatból tudom :) Amióta csak az eszemet tudom, mindig a képzeletemben éltem, de a valóságtól is el kell tudni választani. Társaságban ne nagyon beszélj hangosan, mert amit első mondatomként írtam, azt sokan nem tudják, és nem ismerik be. Pedig igaz. Szóval nyugodj meg, egyáltalán nem ciki odaképzelni valakit magad mellé, sőt, gyakran segítség is lehet.

18/L

2011. máj. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Egyébként azért kérdeztem, mert hogy nekem ugyebár régebben volt. És ő tényleg olyan volt mint én (belsőleg). És akkor nem volt semmi baj.

És most is jó lenne egy képzeletbeli barát. Csak félek, mi van hogyha megőrülök vagy nem is tudom. Lehet ez rám rossz hatással?

2011. máj. 8. 11:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha el tudod választani a valóságtól, akkor biztosan nem:)
2011. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Empire.State.of.Mind ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, ha valakinek van képzeletbeli barátja, sőt : egy képzeletbeli barátnak még építő szerepe is lehet egy valóságos személy jellemére nézve.
2011. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Érdekes a dolog,mert láttam embereket(idős férfiakat) a buszon magukban beszélni.Elmondták a problémáikat,gyorsan hadartak.De nem voltak bolondok,csak nagyon idegesek,szerintem magas vérnyomással is küszködhetnek.

Egyébként nem baj,ha van valaki,akivel tényleg mindent megbeszélsz.Másnak nem kell tudnia róla.Különítsd el a valóságot és a képzeletedet.Ez fontos.Mert álomvilágban élni súlyos problémákhoz vezethet.Meg nem bolondulhatsz talán,bár arra idősebb korodban nagyobb esélyed lesz,ha lesz ez a barát.Persze nem túl sok,hogy értsd.. nem mindenképp ezért fogsz megbolondulni.Hanem mert így adódik,ha adódik.Semmi sem biztos!

2011. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én mondjuk eléggé álomvilágban élek, de ez már más tészta (amúgy meg próbálok másképp élni. Úgy igazán élni.).
2011. máj. 8. 17:34
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindenki beszél magában, csak nem mondja ki. Aki hangosan beszél magában azt őrültne tartják, aki csukva tartja a száját miközben "fejben" mondja a monológját, kritizál stb, azt pedig normálisnak tekintik....


Nem baj ha van képzeletbeli barátod, csak nem mond el senkinek, mert akinek nincs, az irigységében lehülyéz és orvoshoz küld....

2011. máj. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!