Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lépnél túl egy olyan...

Hogyan lépnél túl egy olyan dolgon amit nem tudsz feldolgozni?

Figyelt kérdés

Ugy érzem egy bizonyos helyzetben nem megfelelően cselekedtem.Azt most nem írom le mi is ez a dolog.Elég annyi,hogy valaki megalázó helyzetbe hozott azáltal,hogy tisztességtelen dolgokkal "nyert"ellenem.

Tudom,hogy ha ez a dolog más körülmények között,de legfőképp becsületesen történik,akkor teljesen máshogy alakulnak a dolgok.Nem tudom elfogadni,hogy akkor vesztettem...Érdemes"bosszút állni" vagy hogyan léphetnék ezen túl?

Sajnálom ha ködöden fogalmaztam,de nem szeretném leírni a történteket.


2011. máj. 3. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
nem gondolnék rá, elvonnám mással a figyelmem.
2011. máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy nem az én dolgom ítélkezni, visszakapja ő azt kamatostul az élettől, lehet nem általam. Ez nekem mindig beválik,igen rövid időn belül ráadásul mindig tudomást is szerzek róla.Azt tanácsolom, bízd az időre, és ne rágódj.
2011. máj. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,az lenne a legjobb,elfelejteni
2011. máj. 3. 12:11
 4/4 anonim ***** válasza:

mivel nem tudom miről van szó, nem tudom eldönteni, hogy szerintem érdemes e "bosszút állni". Bár szerintem ezzel nem leszel előrébb. Nálam az a hatásos módszer, ha leírom a problémát egy papírra, aztán átfirkálpom, összetépem. vagy ha mondjuk egy emberen nem tudsz túl lépni, vagy azon amit tett, akkor írj neki egy "búcsúlevelet" pl:

Kedves XY, úgy döntöttem mostantól nem érdekelsz. Lehet, hogy régen éreztem valamit irántad, de mostantól nem érdekelsz! Ég veled..

érted :)

2011. máj. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!