Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan győzzem le a kisebbségi...

Hogyan győzzem le a kisebbségi komplexusom 18 éves lányként?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 10:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Oroszlán vagyok...tehát tűz jegyű:). Érdekes, mert az ilyen "érzékenység" dolgot én is a víz jegyűekkel azonosítanám.

De ez érdekes, mert arra is gondolok, mi van, ha sokkal több van bennem éppen ezért a tűz jegy miatt, amit nem merek kinyilatkoztatni?

Dolgozom rajta...:D


Hobbit pedig tényleg keresni fogok.:)


Köszi az előbbi válaszokat is!

2011. máj. 8. 09:35
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is keményen önbizalomhiányos, visszahúzódó, tüskés, pesszimista ember vagyok :D Egyik ismerősöm azt ajánlotta: menjek végig az utcán úgy, hogy minden szembejövőre rávigyorgok :) Nem tudom, minek, de utána jobban éreztem magam. Próbáld ki, nekem egy csomóan visszamosolyogtak. Vagy legalábbis utánamnéztek :D De az már mellékes :)
2011. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én tudom te milyen személyiség vagy hidd el!

Ha érdekel,irj rám privibe!

2011. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
"Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait."
2011. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!