Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek kisebbségi komplex...

Szerintetek kisebbségi komplexusom van? Többi lent.

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert nem vagyok ebben niztos és már kérdezték ezt tőlem és nem akartam hazudni se de igazából nem tudom hogy az vagyok e.szóval mikor megyek utcán mindig a földet nézem a hajammal pedig takarom az arcom hogy ne lássák.(pedig többsége az ismerőseimnek azt mondják milyen szép vagyok stb stb) és hülyének tartom magam mindenhez miközben nem olyan rosszak a jegyeim ,nem szeretek emberek közé menni,és úgy gondolom hogy rossz vagyok pedig még csak 13 vagyok :(.félre ne értsétek nem vagyok emo soha nem is akarok az lenni.Csak szeretném meg tudni hogy ez aze vagy nem? Kérlek mellőzük a viccnek szánt komenteket.köszönöm előre is segítségeteket. :D
2011. okt. 3. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiánynak hívják a problémád, mivel változó korban vagy ezért ez nem újság, majd rendben leszel.
2011. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod.de nem hiszem hogy bármikor rendbe jönnék az egész családom depreszios aminek megvan az oka.én is naponta 3szor sírásba kezdek. :/ de azért köszönöm :)
2011. okt. 4. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen voltam én is. Most meg egy penge gyerek vagyok!:)

Elmúlik:)

2011. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát remélem úgy van ahogy mondjátok :) köszönöm
2011. okt. 4. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!