Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ciki, hogy nem olyan zenét...

Ciki, hogy nem olyan zenét hallgatok, mint a mai tinik?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok, és nem Justin Biebert, nem Sp-t, nem Fluort hallgatok, hanem rockot és metált? A 80-as évekbeli rockot is, meg a mait is szeretem. A rockbandák közül van sok kedvencem, de a a Bon Jovi-nak vagyok a legnagyobb fanja. Jó, hallgatok azért mást is xD De nem ciki, hogy nem csak pop-ot hallgatok, mint a mai tinik nagy része?
2011. ápr. 1. 15:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
De jó ilyet olvasni, hogy nem csak üresfejű libákból áll a mai tiniközöség. :)
2011. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A zene a lélek tükre, meghallgatod mit hallgat XY és tudod milyen a személyisége!

Amikor mások meghallják, hogy milyen zenéket hallgatok csak néznek, és nem értik ez miért jó. Romantikus Erőszak, Magozott cseresznye, Hungarica, Hunnia, Archívum, Fehér törvény, VSZ-Hate Parade, stb.

És amikor mondtom, hogy voltam koncerten és váletlenül belelöktek a pogo közepébe és szanaszét ütöttek vágtak és 1 skin kihúzott és mekkora állat volt az egész koncert... Akkor is csak annyit mondanak hogy hülye vagyok!

Én meg kőkeményen lefoscsizom amit mondanak!

NE ÉLJ más elvárásainak! CSAKIS a sajátodat kövesd!!! És ha olyan zenét hallgatsz akkor OLYAT! Ebbe ne érezd már rossznak magad.

2011. ápr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem olvastam még el a válaszokat, úgyhogy bocs, ha ismétlek vkit, de szerintem kimondottan jó, hogy nem vagy "tucattermék". Legyél nyugodtan egyedi, merj saját stílust kialakítani, hidd el, a lehető legjobb zenét szereted :) A mai khm... zenének nem nevezhető dolog egyre lejjebb süllyed, nem veszítesz vele semmit, hogy a régi idők zenéit, ill olyan dalokat hallgatsz, aminek tényleges mondanivalója van. Hallgass egy kis a Nirvanat, vagy Three Days Grace-t, hátha tetszeni fog :)
2011. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, nem gondoltam volna, hogy ennyi válasz lesz. Már egyáltalán nem tartom cikinek :)
2011. ápr. 2. 13:41
 15/18 anonim válasza:
na, látod ez a lényeg vállald fel magad annak aki vagy
2011. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
szerintem gáz
2011. ápr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: már nem érdekel, felvállalom magam és kész :)
2011. ápr. 3. 10:06
 18/18 anonim válasza:
100%
szerintem pont hogy SP, Bieber, Fluor a ciki. Levágnám őket :D
2011. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!