Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ciki, hogy nem olyan zenét...

Ciki, hogy nem olyan zenét hallgatok, mint a mai tinik?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok, és nem Justin Biebert, nem Sp-t, nem Fluort hallgatok, hanem rockot és metált? A 80-as évekbeli rockot is, meg a mait is szeretem. A rockbandák közül van sok kedvencem, de a a Bon Jovi-nak vagyok a legnagyobb fanja. Jó, hallgatok azért mást is xD De nem ciki, hogy nem csak pop-ot hallgatok, mint a mai tinik nagy része?
2011. ápr. 1. 15:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Kicsit ciki, de ne vágjál fel vele!
2011. ápr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem, én sem vagyok oda azokért az énekesekért akikért mindenki odavan. Nem tudom, ez egy fura tulajdonságom, de ez van, szerintem vállald be azt aki vagy, és ne érdekeljen, hogy ciki-e vagy sem. Én is szeretem a rock-ot, de nem azt a nagyon keményet. 13/L
2011. ápr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

1, És ha ciki, akkor rátérsz a trágyazenére?

2, Mi köze másoknak a zenei ízlésedhez?

3, Sok ember csupán divatnak fogja fel a zenét(most pl te is), pedig a zene ennél sokkal több.

4, Nem ciki ha rockot és metált hallgatsz, hanem inkább büszkeség.

2011. ápr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. nem is értem hogy bírják meghallgatni ezeket a béna "pop" számokat, arról nem is beszélve, hogy majdnem mind ugyanúgy hangzik.

Bár mondjuk ha valaki poénra veszi és valami nagyon jó szöveget ír hozzá, akkor végig tudom röhögni.

2011. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Légy büszke rá!!!Megváltozni úgysem tudsz, és amúgy is mindketten tudjuk hogy a rock a legnagyobb királyság :)
2011. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%

hozzám jössz feleségül? :D

a mai tinik agya ki van mosva, és ugyanolyan tömegemberek letek mint amilyen tömegcikkeket vesznek a tömegáruházakban(??hülyén hangzik:D). örülj neki, hogy te különbözöl tőlük.


15F

2011. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Minta én írtam volna ki a kérdést.:D Bár én kicsit idősebb vagyok és meg sem fordult a fejemben, hogy "ciki" lenne ez a dolog. Őszintén szólva le se sz*rom mások véleményét ilyen téren. Jobban jársz, ha te is így teszel. Soha ne függj a társadalomtól! (Persze ezt csak én mondom.)
2011. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

De, olyan zenét hallgatsz, amit a mai tinik ( egy része), mert az egész világon nem csak te hallgatsz metált.

Amúgy üdv a klubban, én is metált hallgatok, mióta az eszemet tudom.

Ja, egy jó tanács: ne vágj fel vele, nem vagyok különb ettől.

16/l

2011. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Bon Jovíí <3 :D Mi barátnőmmel seggrészegen szilveszterkor hajnali 4kor Bon Jovi hátsóját stíröltük youtube-n xD amúgy ne érezd cikinek :D szerintem Sp, Fluor, Justin Bieber cikidenagyon :D
2011. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
absz nem ciki. Inkább az a ciki, ,h ilyenekért rajong néhány ember, mint bieber, meg sp... A kérdést meg mintha én írtam volna. Igaz, h 15 éves vagyok, de én is rockot meg metált hallgatok, és a kedveencem pont Bon Jovi:):)
2011. ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!