Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit takar ha valakire azt...

Mit takar ha valakire azt mondod, h sztem xy normális?

Figyelt kérdés
Ha egy emberre azt mondod, h normális az nálad mit takar? Azt, h unalmas, szürke, átlagos vagy azt, h értelmesnek tartod és e mellett lehet érdekes, vicces, egyéniséggel rendelkező ember is?
2011. márc. 28. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy nem őrült x)
2011. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt, hogy olyan, mint én.:D Vagyis hasonló.

De ha van humorérzéke, el lehet vele beszélgetni, nem szarkeverő és nem divatmajom, akkor már normálisnak számít az én szememben. Pluszpontot jelent, ha értelmes is.:D

2011. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a normális emberek uncsik -.- Én az olyan kicsit őrült, hülyülős egyéniségeket szeretem. Az összes barátom ilyen. Meg én is :D
2011. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Sosem mondom emberekre azt, hogy normális. Ha normális, az nem tűnik, nem említésre méltó tulajdonság, hiszen pont úgy viselkedik, ahogy az az adott helyzetben általában várható, nem lóg ki az átlagból. Épp ezért én maximum azt mondom valakire, hogy "nem normális". Az ellenkezője ugyanis fel sem tűnik.
2011. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Szerintem a "normális" szó fogalma nem egyezik az "átlagoséval". Az a normális, akit te tartasz annak, és nem az, akit a társadalom.
2011. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!